reklam

Sıdıka 10.Bölüm izle

Sıdıka nın babası, Zekeriya Bey in , çalışırken mırıldandığı türküyü tesadüfen duyan bir müzik grubu, türküyü albümlerinde kullanmak ister.

Özet: Sıdıka nın babası, Zekeriya Bey in , çalışırken mırıldandığı türküyü tesadüfen duyan bir müzik grubu, türküyü albümlerinde kullanmak ister. Ancak türkünün sözlerini sadece karısı Safiye bilmektedir ve söylemeye yanaşmaz. Zekeriya, Safiye den türküyü öğrenebilmek için çeşitli yollara başvuracaktır. Tekvando hocası Baturalp ise mahalleye yeni taşınan Drahşan Gudde ile uğaşmaya başlar.
Etiketler:
En Popüler Yorumlar (1)
ipek demiş ki;dizi güzelde show tv de yayınlanan eski bölümleri neden yok onlar daha güzeldi
Diğer Yorumlar (4)
ümit demiş ki;olay budur abiçim samimme hastayım tam bi embesill:)))
sýdýka:D demiş ki;ayy nasılda özlemişim bu diziyi yha süper komik ama bazı yerleri değil yani demek istediğim şu ninjalar varya o bölümü atlıyom uyuz oluom o adama.
ipek demiş ki;dizi güzelde show tv de yayınlanan eski bölümleri neden yok onlar daha güzeldi
MümÝnE demiş ki;bu diziye bayılıyorum ya çok eglenceli ve komik izledikçe izleyesi geliyor insanın herkes içtenlikle oynuyor rolünü herşey çok dogal ve bu yüzden çok seviyorum yılların dizisi ama doyum olmuyor izledikçe izleyesi geliyor insanın yılların dizisi olsa bile izlenmeye deger ve hala da seviniyor bu dizi:-D:-);-);-D
1
Yorum Yap