• 1. Parça

Aşk Oyunu 13. Bölüm izle

Aşk Oyunu 13. Bölüm

Özet: 0
Etiketler:
Diğer Yorumlar (6)
hilal demiş ki;gözlerimden yaş kesilmedi bu bölüm çok qüzeldi tkrar tkrar izliorm sonunn ne olacığını bildiğim halde ağlıyorum çok romantik bi dizi ama bitmesi herkesi hayal kırıklığına uğratı keşke bitmeseydi yada bitseydi aam mutlu sonla bitseydi kenanı hiç sevmiyorum diyemicem çünkü aşık napsın :) herşeyi mahfeden ekindi bnce çünkü zaten ilerdeki bölümlerdede gözüktüğü gibi kenanla evlenio. bn olsam sarp döndüğü anda ilk karşılaştığımzda boynuna atlar yanağından öperim :)sonra sinandan bahsederim ztn onnda bni sevdiğini unutmadığını bildiğim için herşey kolay olur :) ekin hep ailesini düşündü herşeyin önünü arkasını tahminlerle yürüttü işini.. halbüki nikahta açıklama yapmadan sarpın elinden tutcak ve kaçacaklardı bnce sezon finali böyle olmalıydı tabi herkes üzülecek ama sonuçta mutlu son olacaktı tüm yanlışlar düzelicekti.Sarp ekini çok seviyor bunuda kmse deiştiremez :)en güzel final sarpla ekinin herşeyden uzakta yaşaması olmalıydı işte gerçek final bu olmalıydı :)
elif altýn demiş ki;öff çok acıklıydı bu bölüm salya sümük ağladım :(
gamze demiş ki;admin peki ne zman yenilenebilir???

Admin Notu: Zor arkadaşlar, çok kayıp var. Hepsini tamamlamak imkansız. Bundan sonra artık günlük güncel dizilere önem verecegiz.
hakan demiş ki;gece saat 12 den sonra açıyor ben izliyorum gece ogun olmadıgı için likler çalışıyor
uquR demiş ki;yaa ilgilenen yok mu bu sitede arkadaşlar bi cewap bile wermeye tenezzül etmemişsiniz onca zamır bu siteden izliyorum bütün dizileri ayıptır bi ilgilenin

Admin Notu: Bölümler silinmiş ilerde yenilenecek
uquR demiş ki;admin lütfen yardım edin. aşk oyunu dizisi 12inci bölümden sonra izlenmiyor lütfen yardımcı olun
1
Yorum Yap