• 1. Parça

Öğretmen Kemal 1. Bölüm izle

Kemal öğretmen, yaşadığı büyük acılar ve olaylardan sonra, mesleğine bir süre ara vermiştir.

Özet: Kemal öğretmen, yaşadığı büyük acılar ve olaylardan sonra, mesleğine bir süre ara vermiştir. Ancak, çok yakın arkadaşı ve meslektaşı olan, Leyla öğretmenin Özel bir vakıf lisesinde, burslu okuyan oğlunun ölümü ile tekrar sarsılır. Bu ölüme, kayıtsız kalamaz ve olayın faillerinin bulanması için araştırmaya başlar. Kemal öğretmen’nin takip ettiği bütün izler, onu öldürülen gencin okuduğu, Özel vakıf lisesine ve orada okuyan varlıklı aile çocuklarına kadar ulaştırır. Kemal hoca, yıllarca şehrin ve hayatın kenara ittiği, okulda bile arka sıralara itilmiş gençlerle uğraştıktan sonra, artık “ağzında gümüş kaşıkla doğanlar”ın dünyasına giriyor. Ancak gördüğü tek şey; ister varlıklı, ister fakir olsun, gençlerin her zaman bir yol göstericiye ihtiyacı olduğu. Bakalım bu kez Kemal Öğretmen kaç kişinin hayatını değiştirecek?
Etiketler:
Diğer Yorumlar (11)
nihan demiş ki;cok guzel dizi men baxmagi sevirem
Ebil demiş ki;Bence bu filmde en kotu Batudur.Filmin kendisi iyi bir filmdir
büþra demiş ki;çok güzel dizi
didem demiş ki;bence çok güzel bir film kızlardan en güzel de peri ve ceren erkeklerden ise batu
buse demiş ki;batu hepsinden yakışıklı
rana demiş ki;batu sana hastayım kaşke nehir yerine ben olsaydım yakışıklılar1batu2kaan
cimcime demiş ki;bravo çok güzel
mükenmelci demiş ki;mükenmel bir dizi
vuqar demiş ki;cok iyi ben zaten kemal hoca olan tum filimleri izliyorum ...Arka siradakiler de dahil .
Kaan demiş ki;neyse en azindan bu sefer 40 yasindaki adamlar oynamiyor bu arada adminim cok guzel hareketler bunlar yok mu bu sezon ?
hatalý 0 34 demiş ki;ne olur yapmayın bir kaç kuruş için gençleri böyle suç işleyen aptal zombilere çevirip gençlerin beynine empoze etmeyin zengin genç şuçlu fakir ise akıllı bunu yapmayın gerçek hayat bu değil
1
Yorum Yap