Adanalı 74. Bölüm izle

- 1. Parça
  • 1. Parça

Adanalı 74. Bölüm Özeti:

Alex, Maraz Ali’ye meydan okumak için bir teknede sünnet düğünü yapan insanları rehin alır ve “M”nin tekneye gelmemesi durumunda teknedeki herkesi öldüreceğini belirtir. Polis telsizinden olayı duyan Maraz Ali hemen harekete geçer ve Alex’le karşı karşıya gelir. Bu Maraz Ali ve Alex yüzleşmesinde henüz ilk raunddur. Adanalı, Pamuk’u otobüse bindirerek Adana’ya yollar. Ancak Pamuk kaçmanın bir yolunu bulur ve İstanbul’da bir tanıdığının yanına sığınır. Ancak Pamuk gittiği yerin genel ev olduğunun farkında değildir. Öte yandan Neco, İstanbul’a gelir ve Adanalı’yı bulur. Neco’dan Pamuk’un Adana’ya gitmediğini öğrenen Adanalı Pamuk’u bulup onu kurtarabilecek midir?

Etiketler:

Diğer Yorumlar (6)
selim genc demiş ki;bu ne yaaa maraz ali tek basina hic iyi olmuyor dizi zeck vermiyor bare tilki sadece gelse be bu ne cok sacma oldu birden oto park alexin oluyor güya kira mis yok daha neler hani babadan yadigardi ??
abdurrahman demiş ki;Neden Tek part gelmedi saat yarımı geçti. ?

Admin Notu: Facebookta sorun var, upload edemiyoruz videoları ne zaman düzelir bilemiyoruz
caglar KURT demiş ki;peki admin banada cvp lütfen diziler neden ilk başlarda veya ortalarda kesilio bunun nedenini anlamnış napmamız lazım bu olay için yardım ederseniz sevinirim

Admin Notu: http://www.ddizi.com/izle/18600/Videolarin-Yarida-Kesilmesi-Problemi.htm
murat demiş ki;Pekala çok teşekkür ederim göstermiş olduğunuz anlayış ve sorularıma cevap verdiğiniz için. Birde şunu itiraf edeyim haber sitesi editörleri yorumlara hakaret olmadığı sürece cevap yazmaz ama size hastayım hemen cevap yazıyorsunuz helal beaa admin yürü bea admin :) Müşteri memnuniyeti bu olsa gerek. Kolay gelsin ;)
murat demiş ki;evet belki, sanki olabilir ;)yani size biyerlerden tek part geliyodur :) geliyo mudur?

Admin Notu: Gelmiyodur tek partlar gece yarısından sonra eklenir ve önce dizinin bitmesi beklenir. Dizi devam ederken tek part ekleme şansı varmıdır ? yoktur :)
murat demiş ki;ortaaam adminim yorum yaptık niye yayınlamadın kine? :D

Admin Notu: Dizi daha bitmeden tek part ne zaman diye sormak mantıklı olmadıgından olabilir mi ? :)
1
Yorum Yap


Çizgi Filmler