• 1. Parça

Lale Devri 5. Bölüm izle

Lalenin düğününe sevgilisi Şefik ile bereber gelen Yeşim hem Lale’nin düğününü mafetmiş hemde ailesini zor durumda bırakmıştır.

Özet: Lalenin düğününe sevgilisi Şefik ile bereber gelen Yeşim hem Lale’nin düğününü mafetmiş hemde ailesini zor durumda bırakmıştır. Dünürlerinin bu halleri karşısında İkbal daha da şiddetli olarak Lale’nin üstüne gelmeye başlar. Çınar ve Zümrüt düğünde çıkan rezaletleri nasıl örtücek?. Çınar Lale’nin hamilelik haberiyle babalık sevincini yaşarken, İkbal’in sinirle evden dışarı attığı Lale’nin baba yadigarı köpeği Köpük trafik kazası geçirir. Bu durumu gören Lale’nin hamileliği tehlikeye girer.
Etiketler:
En Popüler Yorumlar (2)
GUMUS demiş ki;ben bu diziye bayiliyorum
hülya demiş ki;ya varyaaaaa ben bu kizin yerinde olsam bu ayakkabilari giymem önü acik iyy cok cirkin cikmislar :))))))
Diğer Yorumlar (11)
ırmak demiş ki;cokkkkkkkkkkkkkk güzel
23.02.2013 - 14:52
PAPATYA demiş ki;...SİZZ SÜPERSİNİZ
sevil demiş ki;eminim bu dizi başka kanlda olsa daha çok izlenicek bu dizi bitmesin bitmedide diğer dizilerdn çok farklı bu dizide olcakları tahmin edmiyorm çnkü değer dizilerde hep aynı şeylr oluyo ve tahmin de çokk basit bu farklı ve idiasndan vazgeçmesin çnkü öleeee
GUMUS demiş ki; Bir dizi daha reyting savaşını kaybetti Show Tvnin çok eleştirilen dizisi Lale Devri, final yapıyor. Dizifilmin haberine göre, geçtiğimiz hafta reytingini az da olsa arttıran dizi, erken finalden kurtulamadı. Başrollerini Tolgahan Sayışman, Emina Sal, Serenay Sarıkaya ve Hatice Aslanın paylaştığı Avşar Yapım imzalı Lale Devri iki hafta sonra final yapıyor. Dizi, Emina Salın oyunculuğuyla çokça eleştirilmişti. Önce yayın saati değişen dizi, geçtiğimiz hafta ratinginde de hafif bir yükselme kaydetmişti ama kaçınılmaz sonu engelleyemedi.
kardelen demiş ki;2 hafta sonra final olacagi nerden cikti.....bilen yazsin lütfen...
GUMUS demiş ki;2hafta sonra lale devri final olacakmis :(
bilnur demiş ki;kökük ölmesin lütfen lalenin bebegi de umarum ikisi de yasasin lütfen. of of of
ela demiş ki;lale cok güzel birkiz ve annelik ona cok yakisicak cinar cok tatli ahahahahahah.
rojin demiş ki;ben bu diziye bayiliyorum ve lale cok güzel bir kiz insalah cok mutlu olur.
hülya demiş ki;ya varyaaaaa ben bu kizin yerinde olsam bu ayakkabilari giymem önü acik iyy cok cirkin cikmislar :))))))
GUMUS demiş ki;ben bu diziye bayiliyorum
1
Yorum Yap