Ömre Bedel 54. Bölüm izle

Erdem’in Ömür’ü aldattığını öğrenen Raziye, ne yapacağını bilemez bir haldedir.

Özet: Erdem’in Ömür’ü aldattığını öğrenen Raziye, ne yapacağını bilemez bir haldedir. Erdem’in tehditleri onu köşeye sıkıştıracaktır. Çok zor günler atlatan Ömür, yüzleştiği gerçekler karşısında yıkılır. Aylin, Cesur ve Ömür’ün arasında bir ilişki olduğuna emindir. Tüm bildiklerini Cesur’un yüzüne vurmaya kararlıdır. Cesur’un yaptığı sürpriz karşısında neye uğradığını şaşıran Aylin, büyük bir çıkmaza girecektir. Ayten Cesur’un katil olduğundan emindir artık. Almanya’dan gelen gizemli düşman herkesin hayatını altüst edecektir. Ömür ve oğlunu alıp kaçmak isteyen Cesur içinde olduğu tehlikenin farkında değildir. Sezgin’le nişanlanan Duygu ise büyük bir facianın eşiğindedir. Hırstan gözü dönen Erdem, bu sefer yanlış bir adım atmıştır. Olaylar kontrolden çıkacaktır.
Etiketler:
Diğer Yorumlar (4)
fatme demiş ki;cok iyi ve guzel bir bolum olmus
demet sezgin demiş ki;erdem,donusu olmayan bir yola girdi,turkanin qardesini caqirmakla hata yapdi,erkek gibi davranib cesurdan hesab sormaliydi.duyquya yazik,onun hec bir sucu yok.
berna demiş ki;duyguya yazik oldu.
elif demiş ki;erdem hak etmiyormus sanki cesur cok hak ediyor., adam yillar sonra aldatildigini ögrenmis, nasil sabirli olsun , cesur intikam alirken iyide ,erdem intikam alincami kötü. erdem hakli bence keske aldatmasaydi birtek orda hata yapti ve ömürü belki ilk defa kaybetti
1
Yorum Yap