Komedi Dükkanı 17 Kasım 2010 izle

- 1. Parça
  • 1. Parça

Komedi Dükkanı 17 Kasım 2010 Özeti:

Tolga Çevikin gizemli yönetmeninden aldığı direktiflerle şekilden şekle girdiği, hem Ses Tiyatrosunu dolduran seyircisini hem de ekran başındaki izleyiciyi kahkahadan kırıp geçirdiği KOMEDİ DÜKKANI bu hafta yine maceradan maceraya koşuyor. Üstelik Tolga Çevike bu haftaiki önemli oyuncu eşlik ediyor: Tan ve Tuna Çevik. Yani Tolga Çevikin oğlu ve kızı. 5 yaşındaki Tan ve 3,5 yaşındaki Tuna, tüm oyunculuk yeteneklerini bu hafta babalarının dükkanında sergileyecekler ve yaşlı bir çifti canlandıracaklar. Gün boyunca babalarıyla prova yapan ve yönetmenlerine neler yapabilecekleri konusunda da bilgi veren genç oyuncular, bayram tatillerinin ilk gününü sahnede geçirdiler.Olmadığı kahraman, gitmediği zaman, girmediği macera neredeyse kalmayan Arkadaşım, bu hafta yine yönetmeninin yaratıcı önerileriyle karşı karşıya kalacak. İki minik misafirinin yanı sıra da yine bin bir zorlukla çeşitli istekleri yerine getirecek. Bir rehine operasyonu yönetecek.

Etiketler:

Diğer Yorumlar (3)
Mert demiş ki;Videolar siliniyor mu yoksa benim pcde bi sorun mu var.Çünkü gayet güzel bi şekilde 5. parta kadar izledim en son 6. parta geçişi yapmadı video bulunamıyor tarzında bişeyler yazıyor.Acaba 6.partta mı sorun dedim fakat hayır şimdi hiç birini izleyemiyorum.Sadece bu da değil hiçbir diziyi izleyemiyorum hepsinde aynı sorunu veiyor.Bi bilginiz varsa aydınlatırmısınız lütfen?

Admin Notu: Hayır video çalışmakta
Serkan demiş ki;merhaba sn. ddizi.com yöneticileri birşey sormak istiyorum videoyu yayınladığınız sistemden başka alternatif sistem yokmu ? bu video player ile dizi izlemek eziyet mesela youtube.com da dizi yada başka birşey izlerken yarıda kesilme falan olmuyor ama hangi sitede sizin kullığınız video oynatıcı ile dizi yada herhangi başka birşey izlesem aynı sorun oluyor firefox falan tamam kaldığı yerden dvam ediyor da bir partı izlemek için 10 kere yeniliyorum bu bi eleştiri falan değil sadece sormak istedim. emekleriniz için teşekkürler

Admin Notu: Şu anda bunu kullanmaktan başka çaremiz yok. Videoları silmeyen tek yer
sdsdsdsd demiş ki;tek part ne zaman yüklenir?

Admin Notu: Hazırlanıyor birazdan eklerim
1
Yorum Yap


Çizgi Filmler