• 1. Parça

reklam

Öyle Bir Geçer Zaman Ki 10. Bölüm izle

Ali’nin duruşmaya gelmemesi üzerine boşanma davası ertelenir. Acı haber tez ulaşır

Özet: Ali’nin duruşmaya gelmemesi üzerine boşanma davası ertelenir. Acı haber tez ulaşır, Cemile ve Hasefe Hanım da soluğu hastanede alırlar. Üç kadının yolu bu kez hastane koridorunda kesişir. Endişeli ve gergin bekleyiş başlar. Baygın halde yatan Ali’nin dudaklarından dökülen kelimelerse fitili ateşleyen kıvılcım gibidir, Carolin’i kıskançlık krizine sokar. Hakan bir kez daha Berrin ile konuşmaya çalışır ancak değişen bir şey yoktur. Bunu kaldıramayan genç adam bir karar verir ve Resul’ü ziyaret eder. Ahmet ile konuşmaya giden Berrin ise orada kendinden gizlenen bir gerçekle yüzleşmek zorunda kalır. Soner ile buluşmaya devam eden Aylin onunla bu kez çiftlik evine gider ancak beklenmedik bir durumla karşı karşıya kalacaktır. İnci öğretmene serenad yapmaya giden Mete’yi ise Necati takiptedir. Ancak Mete’yi orada başka bir sürpriz daha beklemektedir. Ali’nin taburcu olması yaklaşırken Carolin’in planları Hollanda’dan gelen bir telefon ile bozulur.
Etiketler:
En Popüler Yorumlar (1)
gokhan demiş ki;aylin dunyada gordugum en guzel kiz
Diğer Yorumlar (14)
ben 10 demiş ki;çok güzel
gokhan demiş ki;aylin dunyada gordugum en guzel kiz
nermin demiş ki;Diziyi tavsiye üzerine internetten izlemeye başladım. tam 15 bölüm geçmiş.ilk üç bölümünü teyzemin kızı zorla izletti. gerisini kendi isteğinle izlersin demişti. hakikaten öyle oldu.süper diziymiş.sadece büzüşük ağızlı o gavur karısına sinir oluyorum.diğer rollerdekiler çok iyi oturmuş.umarım dizi başarıyla devam eder.emek verenlere teşekkürler.
ugur kurt demiş ki;ddiziye verdiği bu kaliteli hizmetten dolayı çok teşekkür ederim.Emeği geçen herlkeze teşekkürler.
eser demiş ki;Berrin´nin sacina mahkemede baska, mahkemeden cikinca baska bir baska esarpbana takmislar..eskiden genellikle Hülya Avsar fimlerinde rastlanan bir durum :-)
duru demiş ki;teşekkür ederim...
guven demiş ki;6.partın sonunda çalan şarkı gönül turgut – üzüntüyü bırak yaşamaya bak
ftm demiş ki;ee gerisini nasıl izliycm ya biri bişe söylesin lütfen...:(
duru demiş ki;6.parçanın sonunda çalan şarkının ismini bilen var mı arkadaşlar?
Büþra demiş ki;ya 1. Partın sonunda çalan şarkıyı bilen varsa sölesin lütfen

Admin Notu: Parçanın adı "paint, it black"
GÜVEN demiş ki;admin sıralamayı karıştırmışsın,6.parçada dizi bitiyor,darmadağın olmuş,istersen gözden geçir,bide 6 ve 10 aynı bölümlerden oluşmakta...

Admin Notu: Karıştırmak degil. İlk 6 part hd kalitesinde ve 20 şer dakikalık bölümler. Sonrakiler ise bizim kendi kaydettiğimiz videolar. Hala onları izleyen olduğu için silmedik.
laz demiş ki;sabırsızlıkla sonraki bolumu gekliyorum süper yaa
canan demiş ki;admin tek part gelicekmi?

Admin Notu: hazırlanıyor..
farqana demiş ki;ya bu dizi cok gozel hepinize iyi seyirler.azeri kizi
1
Yorum Yap