• 1. Parça

Küçük Hanımefendi 4. Bölüm izle

Babasının sonra, hasta olduğuna inandırılarak kapatıldığı odada yıllarca yaşamış Neriman

Özet: Babasının sonra, hasta olduğuna inandırılarak kapatıldığı odada yıllarca yaşamış Neriman… Zenginliğine, dünyaya, hayata küstürülmüş. Şimdi sadece Neriman değil, hayalleri de büyüyor. Kozasında, çocukluktan genç kızlığa geçmeye hazırlanan bir tırtıl gibi…Onu güzel bir kelebek hâline getirecek kahramanını bekliyor. Ömer’i…Çocukluk aşkı Ömer, onu bu boğucu hayattan kurtarabilecek mi? Neriman’ın hayallerindeki gibi, ona âşık olup evlenecek mi? Aslında Ömer, gönüllü değil, zorunlu bir kahraman. Ailesinin yaşadığı ekonomik darboğaz, aileden zengin Neriman’a yönlendiriyor onu. Onun gönlünde ise sadece eski karısı, kızının annesi Nüveyre var hâlâ. Yani Ömer’in kalbinde derin bir kuyu…Neriman bu kuyuyu nasıl dolduracak? Odada geçirdiği yıllar içinde Neriman’ın bedeni büyüdü ama ruhu hâlâ çocuk…Masum, bir çocuk kadar insanlara güvenmeye hazır. Âşık olduğu adamın kendisiyle parası için evlenmek isteyebileceğine asla inanmıyor. Kendisine âşık olduğunu sandığı kocasının kollarında mutluluğa kanat açacağından emin. Gerçekten de öyle mi? Yoksa bir zulümhaneden ötekine mi, bu zavallı kızın yolculuğu? Neriman çevresini saran yalanların üzerindeki tülü kaldırdıkça büyüyecek. Aşkın olgun bir meyve gibi kucağına düşmeyeceğini, aşkı için savaşması gerektiğini anladıkça çıkacak çocukluktan. Bu süreçte “çirkin ördek yavrusu” görkemli bir kuğuya dönüşmeyi başarabilecek mi? Zavallı, aciz bir kızdan, “Küçük Hanımefendi”ye varan serüven nasıl olacak? Neriman’ın masalı başlıyor…
Etiketler:
Diğer Yorumlar (6)
aslihan demiş ki;ben hayatımda boyle sacmalık gormedım; kızın zekası 16 dııl 5 yaş sankı zıhınsel ozurlu gıbı. Bence bu kadar abartmalarına gerek yoktu.
laborant demiş ki;bencede trt bu dönem de ailecek izleye bileceğimiz güzel filmeler yayınlıyor bu yüzden de çok teşekkürler :)
fehime demiş ki;çok güzel bir dizi yanlız yayın günü değişse iyi olacak ddiziye teşekkürler
LALE demiş ki;trt 1 - güzel dizi göstetiyor gersekten
aysel demiş ki;herkesin izlemesini tavsiye ederim.cok güzel bir dizi.TRTye coook tesekkürler.
LALE demiş ki;COK GÜZEL DIZI MERAK EDIYORUM HEP YENI BÖLÜMÜ
1
Yorum Yap