• 1. Parça

Sakarya Fırat 63. Bölüm izle

Sakarya Fırat’ta yas var, intikam var. Osman Nihan’ın ölümüyle darmadağın olur.

Özet: Sakarya Fırat’ta yas var, intikam var. Osman Nihan’ın ölümüyle darmadağın olur. Ölüm acısı ve intikam hırsı Osman’da garip bir sessizliğe döner. Ama bu fırtına öncesi sessizliktir. Çeliktepe Karakolu da Osman’ın durumunu endişeyle izlemektedir. Durali ve Hakan Asteğmen bir yandan Osman’ı kollarken bir yandan da Nihan’ın katillerinin bulunması için Tugayla sürekli irtibat halindedirler. Osman katilleri kendisi bulmaya kararlıdır ve sonuca ulaşacaktır. Tekintaş ailesi ise Nihan’ın ölüm haberiyle yıkılır. Aileyi toparlamak Ethem’e ve Yeter’e düşer. Mürsel Ağa’nın yüreği bu acıya dayanamaz. Atabey’de ise durum farklı değildir,İbrahim ve Fatma Kanat aldıkları bu haberle yollara düşerler. Bakır ise Necla’dan bu haberi gizlemeye çalışır, ama başaramaz. Öte yandan Bakır’ın Berat’la yaşadığı restleşme taraflardan birinin sonu olacaktır.
Etiketler:
Diğer Yorumlar (11)
beyzanur çetin demiş ki;71. bölümde final yapılacakmış onun için herkes gidiyo.önce sarı hoca sonra nihan sonra teslime bakalım daha neler olacak.
ALUCRALI demiş ki;ya dizi bitiyormu yoksatürkiye de bugune dek yayınlanan en doğru ve güzel dizi..dizi bitmesinn..NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE......
ekin demiş ki;Dizi biticek sanırım herkesi öldürdüler çünkü,oyuncu kalmadı.
beyzanur demiş ki;bu senarist ne yapıyor diziyi mi bitirecek halbuki çokizlenen bir diziydi.biterse hayatta trt1 izlemem.
ayyildiz demiş ki;vallahi ben hd izliyorum.bence min berati can cekismeliydi,cabuk öldü,siradaki gelsin kulaksiz bence.
Pesimist demiş ki;Admin Helal olsun ya onlarca dizi var nasil yetisiyozunuz merak etim acaba her bir kisi bir dizidenmi sorumlu yoksa tek basinamsin tebrikler kardesim

Admin Notu: 3 kişiyiz toplam, hergün 1 kişi.
Pesimist demiş ki;bi sorunmu var acaba? Saat Kac oldu tek part yok normalde coktaan izliyorduk

Admin Notu: Hazırlanıyor
Pesimist demiş ki;TRT HD Den alsaniz super olur ya
kutluay demiş ki;bu bölümde video kalitesi çok kötü bence
ceyda demiş ki;aynen bayılıyorum bu diziye müthiş bir dizi herkezin izlemesi lazım.
bcengiz demiş ki;Dizi cok güzel
1
Yorum Yap