• 1. Parça

reklam

Sen De Gitme 12. Bölüm izle

Sen De Gitme 12. Bölüm izlemeniz için hazır.

Özet: “Sen de Gitme”de, büyük kentin karmaşası ve kalabalığı içerisinde yalnız kalmış, birbirinden farklı yaşanmışlıklara sahip 27 insanın hayatlarına tanıklık edeceğiz. Sen de Gitme’de, bir hastane ortamında yaşanan acı - tatlı olaylar konu ediliyor… Mehmet, çok başarılı bir cerrahtır ve mesleğinin zirvesindeyken çok sevdiği eşini kaybeder. Herkesi iyileştirebileceğine inanan Mehmet, âşık olduğu eşini kurtarmak için bir şey yapamaz. Elinden hiçbir şey gelmez… Bu trajik durumdan sonra Mehmet doktorluğu bırakır, kızı Elifi babaannesi Leman hanım büyütür… Lemanın ölümüyle yedi yıl boyunca birbirini hiç görmeyen baba-kız, yeni bir hayata başlamak zorunda kalacaktır. Mehmet kızına bakabilmek için doktorluğa geri dönecektir. Mehmet de, Elif de kendi hayatlarından "gidenlere" alışmaya çalışırken, hayatlarından "gidenlerle" başa çıkmaya çalışan insanlarla tanışacaklardır. Herkes gidenlerin ardından yeni tutundukları insanlarla kırık kalplerini onarmaya çalışırken, hepsinin dileği aynıdır "sen de gitme… "
Etiketler:
Diğer Yorumlar (3)
umut demiş ki;geçen bölüm en son beste hanımı tedavi ediyolardı yeni bölümde beste hanım yoktu. ne oldu tedavi ettiler mi ben orayı kaçırdım da.
aysel demiş ki;cok harika bir dizi.TRTye cooook tesekkürler.
Osman demiş ki;Yahu sizlere ne kadar tesekkür etsem azdir.. Isinizi MÜKEMMEL bir sekilde yapiyorsunuz,Allah sizlerden razi olsun.. "Ddizi"nin hasstasiyiz Dede :D.. Reklamlara SIK SIK tikliyorum,tekrar tekrar tesekkür ederim..
1
Yorum Yap