• 1. Parça

reklam

Sen De Gitme 14. Bölüm izle

Dizide, büyük kentin karmaşası ve kalabalığı içerisinde yalnız kalmış, birbirinden farklı yaşanmışlıklara sahip 27 insanın hayatlarına tanıklık edeceğiz.

Özet: Dizide, büyük kentin karmaşası ve kalabalığı içerisinde yalnız kalmış, birbirinden farklı yaşanmışlıklara sahip 27 insanın hayatlarına tanıklık edeceğiz. Sen de Gitmede, bir hastane ortamında yaşanan acı - tatlı olaylar konu ediliyor… Sinan çok başarılı bir cerrahtır ve mesleğinin zirvesindeyken çok sevdiği eşini kaybeder. Herkesi iyileştirebileceğine inanan Sinan, âşık olduğu eşini kurtarmak için bir şey yapamaz. Elinden hiçbir şey gelmez… Bu trajik durumdan sonra Sinan doktorluğu bırakır, kızı Akasyayı babaannesi Leman hanım büyütür… Lemanın ölümüyle yedi yıl boyunca birbirini hiç görmeyen baba-kız, yeni bir hayata başlamak zorunda kalacaktır. Sinan kızına bakabilmek için doktorluğa geri dönecektir. Sinan da, Akasya da kendi hayatlarından "gidenlere" alışmaya çalışırken, hayatlarından "gidenlerle" başa çıkmaya çalışan insanlarla tanışacaklardır. Herkes gidenlerin ardından yeni tutundukları insanlarla kırık kalplerini onarmaya çalışırken, hepsinin dileği aynıdır "sen de gitme… "
Etiketler:
Diğer Yorumlar (3)
rukiye demiş ki;ben en çok bu dizinin her bölümde o bölümü anlatan kelimelerle giriş yapmalarını çok beğendim
aysel altundað demiş ki;uzun zamır bu kadar tadında dizi yapılamıyodu.büyük bir keyifle izliyorum.
tatlianne demiş ki;cok sevdim bu diziyi ,olmassa olmaz yani.hayat baskalarinin hayati ama beraber yasiyoruz bu sikintilari,degilmi?
1
Yorum Yap