Kavak Yelleri 165. Bölüm izle

Aslı’nın babası Kamil, h-ırsızlık yaptığına dair bir iftiraya uğrar ve bizimkiler harekete geçmez ise h-apse girecektir.

Özet: Aslı’nın babası Kamil, h-ırsızlık yaptığına dair bir iftiraya uğrar ve bizimkiler harekete geçmez ise h-apse girecektir. Aslı, babasının h-ırsızlık yaptığına inanmaz. Bunun üzerine Güven ve Aslı, gerçek h-ırsızların peşine düşerler. Osman ise h-ırsızların peşinde olduğu çinileri farkında olmadan alıp eve götürmüştür ve h-ırsızlar Osman’ı bulmuştur.Aslı, oğlu Efe’yi yaramazlıkları yüzünden azarlar. Efe annesine küser. İkili arasındaki dargınlığı sona erdiren kişi yine Güven olur. Bununla birlikte Güven, Metin’in balık restoranı açması için bir barınak bulur. Barınakta konaklamakta direnen bir kız, bizimkilerin tüm hayallerini suya düşürebilir. Bu kız, Güven’in başına b-ela olacaktır.Mine, Derya’nın Deniz’le görüşmesine çok sinirlenir. Arkasından iş çevirdikleri için Aslı ve bizimkilere çok kı-zgındır. Öte yandan Derya’nın doğum günü yaklaşır. Partiye gelen sürpriz konuk ortalığın bir anda buz kesmesine neden olur.
Etiketler:
Diğer Yorumlar (2)
mert demiş ki;bitmesin bu dizi. alışkanlık yaptı artık. hayatımızın bi parçası oldu. kaç yıldız ilk bölümden bu yana usanmadan bıkmadan izliyorum
ceren demiş ki;guven bu kiza asik olacak bence.. daha cok sacmalanacak uff..
1
Yorum Yap