• 1. Parça

Cennet Mahallesi 61. Bölüm izle

Cennet Mahallesi İstanbulun kenar semtlerinden biridir. Dans, müzik, aşkların bol olduğu bir yerdir burası.

Özet: Cennet Mahallesi İstanbulun kenar semtlerinden biridir. Dans, müzik, aşkların bol olduğu bir yerdir burası. En güzel kızlar, en afili delikanlılar, en hoş sohbet duygulu insanlar burada yaşar. Bu mahallenin gülü güzeller güzeli dansöz Sultan ile ya-nık sesli kemancı Ferhat birbirlerine deliler gibi aşıktır ama iki taraf aileleri arasında 4 göbek önceden başlayan dü-şmanlık bu iki sevgilinin aşkına mani olmaktadır. Sultanın anası bohçacı Penbe ile Ferhatın babası zurnacı Yunusta yıllar önce birbirlerine büyük sevda ile bağlanmışlar ama bu dü-şmanlık onlarında mutluluğunu bozmuştur. Falcı nine, saz tamircisi dededen başlayıp 6 yaşındaki Ayşe ile 8 yaşındaki Aliye kadar süren bu dü-şmanlık bakalım sonra erecek mi?
Etiketler:
Diğer Yorumlar (11)
zeynep demiş ki;harika bir dizi bayiliyorum her bolumunu tekrardan izliyorum muhtesem.
24.02.2014 - 20:28
Dilan demiş ki;Pembeye bayiliyorum cok komik dizi :D
04.03.2013 - 07:50
serxan demiş ki;ben bu dizi kacirmadan bakiyordum. simdi yine ddizi azdan bakiorum. ben tesekkurlerimi bildiriyorum ddizi.az a bu olmasaydi biz hic bir yerden baka bilezdik . yani butun diziler burda. men tavsiye ederim ddizi.az dan tum dizilerinizi seyr edersiniz.
büþra demiş ki;keşke dizi yeniden başlasa ben sahsen çok seviyorum hayatımda hiç dizi izlemedim ilk kez bunu izledim
filizcan demiş ki;yani pembe cok komik bayildim
cansu demiş ki;çok guzel çok super bir dizi
ceren demiş ki;çok güzel her sabah izlerim
Zeliha demiş ki;Çok güzel o kadar komik ki her gün izleyesim geliyor ben de bian o filmde oynamak istiyorum
zeynep ece demiş ki;bu dizinin yönetmenin sesleniyorum çok zaman oldu çennet mahallesi biteli çennet mahallesini geri istiyoruzzzzz.....
skjcf demiş ki;müthiş
mine güllü demiş ki;merhaba bu film çooooooooook güzel keyifle izliyoruz bu filmin yönetmeni kimse eline sağlık bravo muhteşem birşey bay :) :) :D :)
1
Yorum Yap