Kavak Yelleri 166. Bölüm izle

Deniz’in, kızı Derya’nın doğum günü partisine gelmesiyle ortam gerilir. Mine, içinde biriktirdiği her şeyi Deniz’e haykırır.

Özet: Deniz’in, kızı Derya’nın doğum günü partisine gelmesiyle ortam gerilir. Mine, içinde biriktirdiği her şeyi Deniz’e haykırır. Deniz üzgün, pişman ve kırgındır. Aslı, Mine’yi yumuşatmaya çalışır. Mine, Deniz’le görüşmeyi kabul eder. Deniz’in içinde bir umut yeşerir. Mine’nin niyeti ise çok farklıdır. Deniz ile Mine otelde buluştuklarında Derya tehlikeli bir durumla karşı karşıya kalır. Aslı, oğlu Efe’yi sünnet ettirmenin derdindedir. Küçük Efe sünnet olmaktan korkar. Güven onu ikna etmek için elinden geleni yapar. Aslı, Mine, Güven ve diğerleri Metin’in hayalindeki balık restoranını açarlar. Güven, barınakta yaşayan Öykü’yü göndermek istedikçe, Öykü, orada kalabilmek için elinden gelen her şeyi yapar. İkili bir iddiaya girer. Öykü iddiayı kazanırsa barınakta kalmaya devam edecektir. Bununla birlikte kaçtığı geçmişi de Öykü’nün peşini bırakmaz. Mine, gecenin bir yarısı, Derya’yı yanında bulamayınca panikler. Peki, Derya nerede?
Etiketler:
Diğer Yorumlar (7)
OrjinalAdam demiş ki;Kötü yorum yapanların hepsi kıskanç insanlar büyük ihtimalle insanları kıskanmayı bırakın artık.
31.05.2017 - 21:36
OrjinalAdam demiş ki;Kötü yorum yapanların hepsi kıskanç insanlar büyük ihtimalle insanları kıskanmayı bırakın artık.
31.05.2017 - 21:36
Kerim demiş ki;bu kadar saçma rezil bir dizi görmedim bir dizi hiç 166. bölüme kadar gelirmi ya samalığa bak maksimum 50 olması lazım tadında bırakmak lazım
erhan demiş ki;bende efeye sinir oluyorum :) bu arada dizinin son bölümünü ekip çekmiş oohh diyorum başkada bişey demiyorum
eylül demiş ki;çok merak ediyprum daha güzel çocuklar bulamadılar mı:) tamam bütün çocuklar harika varlıklar ama derya kepçe kulaklarıyla sinir bozucu:)
ipek demiş ki;ya bu kiz resmen guvene asik oldu.offf yaa
oguzhan demiş ki;Acaba dizi bugun yayinlanmadimi halen eklenmemis bu saatlerde hep eklenmis olurdu ?
1
Yorum Yap