Akasya Durağı 132. Bölüm izle

Naciye cinayetten hapse girmiş, iri kıyım, vurduğu yerden ses getiren ve Tahir’in eski yavuklusu olan kadındır. Bulunduğu hapishanede koğuş ağalığı yapar.

Özet: Naciye cinayetten hapse girmiş, iri kıyım, vurduğu yerden ses getiren ve Tahir’in eski yavuklusu olan kadındır. Bulunduğu hapishanede koğuş ağalığı yapar. Naciye, Tahir’in Şaziment ile evleneceğini öğrenince çok sinirlenir. Tahir için intikam planları yaparken tahliye müjdesi gelir. Eleni, Nuri Baba ile nikah tazelemeye karar verir ve bu arada diğer kadınları da kocaları ile nikah tazelemeleri için kışkırtır. Hep birlikte nikah dairesinde kocaları ile yeniden nikah masasına oturacaklarında kapı aniden açılır ve Naciye elinde silah ile içeri dalar. Duygu, Emre’ye aşıktır ve bir yolunu bulup onunla yakınlaşmak ister. Duygu’nun sinsi planı sayesinde, sabah kapısına gelip zile basan İpek, şaşkınlık içinde kalacaktır. Duygu bir yolunu bulmuş ve Erme’nin evinde kalmıştır. Çınar, Dilek’le evlenebilmek için çılgınca bir plan yapar ve Osman’a piyangodan hediye çıkmış gibi tatil kumpası düzenlerler. Osman yanına Safiye, Ali Kemal ve Narin’i alıp tatile gitmek üzere yola çıkar. İki kadın arkada uyurken, bir benzinlik tuvaletini kullanmak isteyen Osman’ın arabası hapisaneden kaçan iki adam tarafından gasp edilir, üstelik arka koltukta uyumakta olan Safiye ve Narin ile birlikte. Safiye ve Narin gözlerini açtıklarında kendilerini dağ evinde rehin alınmış halde bulurlar.
Etiketler:
Diğer Yorumlar (2)
Bulent demiş ki; Bu diziyi seviyorum,ama bugunku cok espirili geldi,cok guldum.Samimi, eylenceli,neseli bir dizi.zevkle seyredilir.
ÖZGÜR demiş ki;gerçekten cok gusel bir dizin inş hiç bitmez
1
Yorum Yap