Doludizgin Yıllar 20. Bölüm izle

- 1. Parça
  • 1. Parça

Doludizgin Yıllar 20. Bölüm Özeti:

19 yaşında bir hukuk öğrencisi olan Barış, günümüzde maddi durumu ve sosyal statüsü iyi olan hemen her ailenin çocuğu gibi klasik proje çocuklarından biridir. Hep en iyi okullarda okumuş, tüm öğrencilik hayatı bu okulları kazanmaya çalışmakla geçmiştir. Ancak Barış ailesinin istediği gibi bir genç adam olma yolunda ilerliyor gibi görünse de aslında hiçbir şey göründüğü gibi değildir!!! Çünkü Barış istemi dışında programlanmış bütün bu hayatında hep bir çıkış noktası aramış ve sonunda çıkışı ailesinin asla onaylamayacağını bildiği hız tutkusunda bulmuştur… Bu delicesine hız tutkusu Barış’ın hayatının hiç beklemediği şekilde değişmesine sebep olacak ve Barış’ın İstanbul’da başlayan fırtınalı hikayesi; şehrin kaos ortamından sıyrılarak Ömerli’deki sıradışı bir çiftliğe kadar uzanacaktır… Farklı bir çevreden gelen Barış bir yandan yepyeni bir hayatla karşılaşırken çiftliğin diğer gençleri Gülşen, Bekir, Feraye ve Aliço’nun hayatları da Barış’ın gelişiyle birlikte yavaş yavaş değişmeye başlayacaktı

Etiketler:

Diğer Yorumlar (2)
KýLýÇMemet demiş ki;Bu Diziyi Çok Beğeniyorum Ve Severek İzliyorum Sizi Çok Seviyorum Ve 2 Yıldır Bu Siteden Başka Bir Yerde Dİzi İzlemedim Yemin Ederim.Siz Birtanesiniz Teşekkürler Ddizi.com ekibin Saygılar.

Admin Notu: teşekkürler
05.10.2012 21:20:46
Enes demiş ki;Çok saolun güncellemişsiniz bütün videoları severek izliyorum bu diziyi.. Sonuna kadar destek olcam size çok sitede aradım bi burda buldum.. Saolun :))
1
Yorum Yap


Çizgi Filmler