[Reklami kapat]

Aşka Sürgün 1. Bölüm izle

Kökenleri doğuda olup batı kültürü ile yetişmiş bir ailenin kendi ruhunu ve kökenlerini keşif serüvenini anlatan dizi, bir zamanlar düşman olan iki aile arasında sağlanacak barış için zorunlu evlilik yapan iki gencin aşkını anlatıyor.

Özet: Kökenleri doğuda olup batı kültürü ile yetişmiş bir ailenin kendi ruhunu ve kökenlerini keşif serüvenini anlatan dizi, bir zamanlar düşman olan iki aile arasında sağlanacak barış için zorunlu evlilik yapan iki gencin aşkını anlatıyor. Doğulu bir aileden gelmesine rağmen, bir batılı gibi yetiştirilmiş, tüm hayatı boyunca bu şekilde yaşamış olan Hazar Azizoğlunun hayatı kardeşinin öldürülmesiyle değişir. Babaannesinden zaman zaman duyduğu ve uzak bir masalmış gibi dinlediği kan davası bir anda onun tek gerçeği oluvermiştir. Uzun yıllar önce Şahvar Ailesiyle aralarındaki husumet yüzünden Doğubeyazıttan İstanbula göçen Karahanlar, tam barış yapmak üzereyken yeniden bir kurban vermişlerdir. Ancak her iki aile de bu savaşın sürmesini istememektedir. Bir anlaşma yapılmasına karar verilir. Hazarın üzerine düşen de Azzam Şahvarın kızı Zilanla evlenmektir.
Etiketler:
En Popüler Yorumlar (1)
melike demiş ki;selam gercekten süper bi dizi önceden izlemisdim simdi bida izliyorum mahsum abimis orda cok yakisikli gercekten..
Diğer Yorumlar (3)
ayşe demiş ki;sevdim bu diziyi geç oldu ama
14.06.2013 - 01:33
melike demiş ki;selam gercekten süper bi dizi önceden izlemisdim simdi bida izliyorum mahsum abimis orda cok yakisikli gercekten..
nuraddin demiş ki;cok guzel dizidir.helal olsun
1
Yorum Yap