• 1. Parça


Bu bolum silinmistir. Lutfen yorum atarak yoneticiyi bilgilendiriniz. Elimizde varsa bolum guncellenecektir.
reklam

Anneler ile Kızları 5. Bölüm izle

Yağmuru annesine t-eslim eden Gülizar, artık ablasının evine dönemeyeceğinin farkındadır.

Özet: Yağmuru annesine t-eslim eden Gülizar, artık ablasının evine dönemeyeceğinin farkındadır. Gülcanla birlikte sokakta kalırlar. Gülizar, kızını sokakta nasıl koruyacağını bilemez, mecburen Ferideyi arar, yerini söyler, ablasından tek bir isteği vardır. Feride ise kararsızdır. Bu sırrı Ömere söylemesi gerektiğini düşünür. Gülizar ve Gülcanın kaybolmasından Hamdiyi sorumlu tutan Ömer, tetiktedir. Defne ise kızına kavuştuğuna inanamaz. Ancak bu kavuşma uzun sürmeyecektir. Sacit Bey, Yağmurun geri döndüğünü öğrenir öğrenmez soluğu Defnenin yanında alır. Ona Yağmur kaybolduğunda imzaladığı belgeyi hatırlatır ve torununu kendisine vermesini ister. Defnenin eli kolu bağlanmıştır iyice Defne bir yandan da annesiyle uğraşmak zorunda kalır. Yağmurun anlatımları ışığında harekete geçen Cem, Hamdinin peşine düşer.
Etiketler:
Diğer Yorumlar (9)
fira demiş ki;bence Yusuf da , denenin krnindaki bebek de olucek...
ahmet yýlmaz demiş ki; selviyle ömer harika selvide ailesiyle istanbula gelsin selviyle ömerin sahnesi çok olduğu bölümlere bakarsanız 1 ve 3 bölüme dizi zirve yapıp 1 olmuşlar bir yandanda annelerive kızları hikayesiyle 2 konu işlersiniz
ahmet yýlmaz demiş ki;anneleri ve kızları güzel birdizi selviyle ömerin aşkı mükemmel umarım bozmazlar çünkü ne yani kaynıyla hayatta olmaz dinimize aykırı ayrıca selvi gülizardan daha güzel birkere ayrıcaselvi ve ömer çok yakışıyor ayrıca güldende gelişi güzel oyuncu değil ilk 5 şi hak ediyor sevda anlamında selviyle ömeri diğer tarafta anneleri ve kızlarına önem verirsiniz böylece zirveyi bile zorlarsınız ayrıca perşembe günü kutlar vadiside başlıyor işimiz zor
0308 demiş ki;mehri,izledinmi bilmiyorum yeni bölüm fragmanında yusuf ölmemiş. gülsünle defne bir olsalar, bence sonda kazanacaklar.
Ayshe Zaid demiş ki;Gulcsn cok tatlisin canim
Turane demiş ki;bende bu diziyi cok seviyorum, tv izleyemiyorum, fg izliyorum, amma bu diziyi ddizi.com dan izliyorum, twk.
azerin_01 demiş ki;chok gozel bir dizidir, emeyi kechen her kese tshk...
mehri demiş ki;wimdi yusuf saiden oldumu ay yazik cocuka
Yasemin Uçar demiş ki;Güzel bir konu yakalanmış
1
Yorum Yap