• 1. Parça

reklam

Alemin Kralı 2. Bölüm izle

Eşi Mehveşi tavlamak için sürprizler hazırlayan Aslan, sürprizleri karıştırınca ortaya çıkan olaylar yüzünden çileden çıkar.

Özet: Eşi Mehveşi tavlamak için sürprizler hazırlayan Aslan, sürprizleri karıştırınca ortaya çıkan olaylar yüzünden çileden çıkar. Asalet Hanımın kahvesine uyku ilacı yerine afrodizyak koyunca olanlar olur ve Asalet Hanım kendine yeni bir eş aramaya başlar. Nihale nin devamlı maske ile dolaşması kafalarda soru işareti oluşturur. Bu maske olayının sırrını çözen Aslan, Kubata enteresan bir ceza verir. Jülide ise yeni sevgilisi Norveç li Hayde yi ailesiyle tanıştırmaya getirince işler iyice çığırından çıkar. Haydenin soyadının Brevik olması, Aslana ünlü Norveç Canisini hatırlatmaktadır. Haydeyi caninin akrabası zanneden Aslan kendi kazdığı kuyuya kendi düşer.
Etiketler:
Diğer Yorumlar (11)
sümeyra demiş ki;benzatenbudiziyiçokseviyorum
Erol S. demiş ki;Sevgili admin, kategorinin ismini düzeltirseniz, güzel olur. "Alemin Kıralı" adı, dizi kahramanı Aslan Kırala bir göndermedir. Kral değil, Kıral. Yani Kır-al.
songül irem demiş ki;hahaha cok komikya herkeze tavsiye ederim
yusuf demiş ki;mükemmel bi dizi emeği geçen herkese saygılar
sami kaynak demiş ki;bu mehveşi kım oynuyor sanatcının esas adı nedir tşkler
lkjh demiş ki;bildik epriler sıradan abartılı bi sitkom dizisi hep ayı konular bıktım ya off...
haci demiş ki;emege saygimiz varda,bu diziyi izlerken cok SIKILDIM ,alisilagelmis ,kabak tadi vermis olay ve durumlar ile gelmisler,yazi kdiyorum, cocuklar duymasinda ve cazibe de daha co kegleniyorum ,güluyorum
furkan demiş ki;süpr bi dizi safak sezere süper buarada 2.bölümde reytinglerde 2.ciyiz
Mert demiş ki;Ailecek severek izliyoruz Şafak Sezer hayranı olarak teşekkür ediyoruz Ddizi.Coma Tüm bölümleri sabırsızlıkla bekliyoruz...
Engin demiş ki;Ddizi.com ailesine teşekkür ederim. 2. bölüm çok güzel olmuş.
AleminKralý demiş ki;Sabırsızlanıyorum.
1
Yorum Yap