• 1. Parça


Bu bolum silinmistir. Lutfen yorum atarak yoneticiyi bilgilendiriniz. Elimizde varsa bolum guncellenecektir.
reklam

Umutsuz Ev Kadınları 2. Bölüm izle

Handanın i-ntiharının arkasındaki s-ırrı merak eden komşuları Nermin, Elif ve Yasemin onun giysileri arasında buldukları mektubun p-eşine düşerler.

Özet: Handanın i-ntiharının arkasındaki s-ırrı merak eden komşuları Nermin, Elif ve Yasemin onun giysileri arasında buldukları mektubun p-eşine düşerler. Annesinin ani ö-lümünden sonra içine kapanan Mert okulda bir arkadaşıyla k-avga eder. Cemil, ağacın dibinde gömülü sandığı çıkarır ve göle atar. Sevim, Emelin evinin külleri arasında Yaseminin düşürdüğü tası bulur. Yaramaz çocuklarıyla baş etmeye çalışan Elif, Sevimin verdiği akılla onlara bir ders vermek ister ancak, işler umduğu gibi gitmez. Nermin yuvasını k-urtarmak, çocuklarını anasız, kendini kocasız bırakmamak için, keresteci Resul dayısının yanına gider. Zeliş zengin bir kocanın mutluluğa yetmediğini anlar ve Leventin masum ilgisiyle kafası k-arışır. Yasemin bir anda başını döndüren Sinanın annesiyle tanışır ve kadın onu ev oturmasına davet eder. Ancak rakibesi Emel de davetsiz misafir olarak oradadır.
Etiketler:
Diğer Yorumlar (11)
seyda demiş ki;arkadaşlar galiba ben handanın sırrını biliyorum. bu filmin yabancı versiyonunda handan ıle kocası ogullarının esas annesını öldurup o agacın altına gömuyorlar. bunu bı komşusu ögrenip handana tehdit mektubu yazınca handan intihar ediyor.
seyda demiş ki;arkadaşlar galiba ben handanın sırrını biliyorum. bu filmin yabancı versiyonunda handan ıle kocası ogullarının esas annesını öldurup o agacın altına gömuyorlar. bunu bı komşusu ögrenip handana tehdit mektubu yazınca handan intihar ediyor.
xxx demiş ki;Dizinin orginalini yani Amerikan versiyonunu severek seyrediyorum. genelde Amerikan dizilerinden yapilan uyarlamalar cok iyi olmuyor ancak ilk iki bolumden gordugum kadariyla bu dizi cok basarili uyarlanmis. Gerci konular bire bir ayni olursa ilerleyen bolumlerde bizim halkimiz bu dizi bizim orf ve adetlerimize uymuyor diye yaygara yapabilir ve bu sebeple konuda sapmalar olabilir ve dizinin basarisi dusebilir. Buyuk sirri merak edenler dizinin originalini seyredip bu sirri ogrenebilir veya birazcik internetten arastirma yapabilir. Ne garip bir milletizki o ne olacak diye merak ediyoruz ama birazcik arastirma yapmayi kendimize yuk buluyoruz. Biz bu tembellikle sanirim fazla yol katedemeyiz.
inci demiş ki;bence hem korkunc hemde eglenceli bir film:)
elif demiş ki;Ya cok merak ediyorum bu kadar sakladiklari sir ne neden oldurdi kendine bi sir icin ya lutfen bizi meraktan catlatmayin. Bukadar buyuk sir ne? Cevabi bekliyorum buyuk bir heyecanla.
Adeliya demiş ki;Bu sirri kimse bilmiyor henuz, umarim bizi fazla merak birakmazlar,,,,
Ayse Demir demiş ki;Orijinaliyle kıyaslanamasa da güzel bir uyarlama olmuş. Yaprak sarmalarına ve ev gezmelerine devam :)
seker demiş ki;ama ama ama çok garip değilmi dizi resmi olarak orjinal dizinin resmini seçmişsiniz ve kimse orda ceyda düvenciye benzemiyor :D
ozlem demiş ki;henuz dizide aciklanmadi ama dizinin sayfasinda "Handan Mertin biyolojik annesini öldürmüştür. Komşusu bunu öğrenip ona polisi arayacağını söylemiştir. Bunun üzerinde Handan ilk bölümde kendini vurup öldürmüştür." diye yaziyor merak edenler icin :)
seda demiş ki;bizde henuz bilmiyoruzzz öznur hanim ilerleyen bölumlerde ögrenicez sanirim
Oznur demiş ki;Merhabalar, biri bana lutfen soylermi Handanin ne sakladigini cunku ben bu diziyi daha once seyretmedim. Beni bilgilendirirseniz cok sevinirim... :)
1
Yorum Yap