• 1. Parça

reklam

Alemin Kralı 5. Bölüm izle

Ahsen ve Ayben havuz partisine katılmak için Aslanı kandırmaya karar verirler ve hep beraber saklambaç oynamaya başlarlar.

Özet: Ahsen ve Ayben havuz partisine katılmak için Aslanı kandırmaya karar verirler ve hep beraber saklambaç oynamaya başlarlar. Aslan ve Oben evin ardiyesine saklanınca eski defterler ortaya çıkar. Aslanın gençlik yıllarındaki gizemler Obene büyük bir şok yaşatır. Asalete karşı elinde büyük bir koz bulunduran Aslan bunu kullanmaya karar verir ancak ehliyetini trafik polisine kaptırınca kozlar yine Asaletin eline geçer. Asaletin gizli kasetinde ne olduğu ise büyük bir merak konusudur. Jülideye görücü gelecektir. İlk başta bu işe şiddetle karşı çıkan Jülide, internette damat adayının fotoğrafını görünce fikrini değiştirir. Ancak sonuç yine herkesi şoka sokar. Bir yanlış anlama sonucu Kubatı yaralayan Nihale, Kubatın yanlış bir hareketine maruz kalır. Artık Nihale duymuyordur, Kubat, evde bağıra bağıra konuşan karısını susturmak için acımasız girişimlerde bulunur. Ancak Aslan, bunu Kubatın yanına kar bırakmaz.
Etiketler:
En Popüler Yorumlar (2)
yusuf demiş ki;çok komik çok güzel bir dizi emeği geçen herkese saygılar
bahar demiş ki;:)) ay ben bu Kubatla Nihaleye bayılıyorum ya
Diğer Yorumlar (5)
bahar demiş ki;:)) ay ben bu Kubatla Nihaleye bayılıyorum ya
ayhan demiş ki;ÖMER bence sen internetine bahane bul ben 2 yıldır buradan izliyorum çogu diziyi...yigidi öldür hakkını yeme..
ömercik demiş ki;Aslan Kubata iyi yapti Nihaledizi den ciksin Nihale diziyi bozuyo.
ömer demiş ki;dizi süper ama sizin site hiçde güzel değil izlenmiyo ikinci partinin altıncı dakkası felan kesilip kalıyo siteden hiç memnun değilim
yusuf demiş ki;çok komik çok güzel bir dizi emeği geçen herkese saygılar
1
Yorum Yap