• 1. Parça

reklam

Sen De Gitme 31. Bölüm izle

“Sen de Gitme”de, büyük kentin karmaşası ve kalabalığı içerisinde yalnız kalmış, birbirinden farklı yaşanmışlıklara sahip 27 insanın hayatlarına tanıklık edeceğiz

Özet: “Sen de Gitme”de, büyük kentin karmaşası ve kalabalığı içerisinde yalnız kalmış, birbirinden farklı yaşanmışlıklara sahip 27 insanın hayatlarına tanıklık edeceğiz. Sen de Gitme’de, bir hastane ortamında yaşanan acı - tatlı olaylar konu ediliyor… Mehmet, çok başarılı bir cerrahtır ve mesleğinin zirvesindeyken çok sevdiği eşini kaybeder. Herkesi iyileştirebileceğine inanan Mehmet, âşık olduğu eşini kurtarmak için bir şey yapamaz. Elinden hiçbir şey gelmez… Bu trajik durumdan sonra Mehmet doktorluğu bırakır, kızı Elifi babaannesi Leman hanım büyütür… Lemanın ölümüyle yedi yıl boyunca birbirini hiç görmeyen baba-kız, yeni bir hayata başlamak zorunda kalacaktır. Mehmet kızına bakabilmek için doktorluğa geri dönecektir. Mehmet de, Elif de kendi hayatlarından "gidenlere" alışmaya çalışırken, hayatlarından "gidenlerle" başa çıkmaya çalışan insanlarla tanışacaklardır. Herkes gidenlerin ardından yeni tutundukları insanlarla kırık kalplerini onarmaya çalışırken, hepsinin dileği aynıdır "sen de gitme… "
Etiketler:
Diğer Yorumlar (5)
erdem demiş ki;Bi diziyi neden seyredemiyoruz? Video not found diyor tikladigim butun yeni ve gecmis bolumler icin. Tesekkur ederim..

Admin Notu: Yapımcılar sildirdiği için açılmıyor
neyda demiş ki;Zevkle izledigim bir dizi. Senaryo ve oyunculuk tek keleime ile harika... emegi gecen herkese tesekkurler.
fustungen demiş ki;harika bir bölümdü Mehmet ve Şeyda çok tatlılar keyifle izledim tesekkurler
gülsen demiş ki;Harikulade güzel bir dizi,her hafta sabırsızlıkla yeni bölümünü bekliyoruz. Senaryo güzel, oyuncular kusursuz. Lütfen uzun yıllar oynasın,uzun soluklu bir dizi olsun. Emeği geçenlere teşekkürler
taner demiş ki;bölüm güzeldi yanlız son iki bölümde de hapise giren çocuğu göstermiyor diziden ayrıldımı acaba? elifi de fazla göstermedi dizinin sonunda yer vermişler yani bayağı kısa sürdü.. neyse önümüzdeki günlere bakacağız artık. emeğe saygı teşekkürler.
1
Yorum Yap