• 1. Parça


Bu bolum silinmistir. Lutfen yorum atarak yoneticiyi bilgilendiriniz. Elimizde varsa bolum guncellenecektir.
Keşanlı Ali Destanı 3. Bölüm izle

Çamur İhsan’ı öldürmekle suçlanan Keşanlı Ali için, demir parmaklıklar ardında yaşadıklarının ardından, artık namını yürütme zamanı geliyor.

Özet: Çamur İhsan’ı öldürmekle suçlanan Keşanlı Ali için, demir parmaklıklar ardında yaşadıklarının ardından, artık namını yürütme zamanı geliyor. Keşanlı Ali’nin tüm geleceği değişmek üzeredir. İftiraya kurban giden Ali hapse düşer. Parmaklıklar ardında mahkeme kararını bekleyen Ali, Zilha’yı bir türlü masum olduğuna inandıramaz. Ali’nin yokluğundan faydalanan Sipsi, Zilha’yı bir gölge gibi takip etmeye başlar. Zilha ise kendi ayakları üzerinde durmak için harekete geçer. Çamur İhsan ölmüştür. Sinsi Sipsi’nin kurduğu tuzak tıkır tıkır işlemiş, her şey elinde kanlı bıçağı tutan Ali’nin aleyhine işlemiştir. Masum olduğunu söylese de kendini kimseye inandıramayan Ali’yi en çok deliler gibi sevdiği Zilha’nın da diğerleri gibi düşünmesi yaralar. Mahalleli tarafından kolayca katil damgası yiyen Ali, parmaklıklar ardında mahkemenin kararını bekler. Annesi ile Şerif Abla ziyaretine gelirken o, Zilha’yı beklemektedir. Zilha ise Ali ile kurmayı hayal ettiği geleceğinin dayısı Çamur İhsan’ın ölümüyle yok olduğunu düşünür. Bu durumdan masum olduğuna bir türlü inanmadığı Ali’yi sorumlu tutar. Ali’ye yardım eli hiç ummadığı birinden, Suzan’dan gelir. Suzan ile babası Hulusi Bey, Ali’yi kurtarmak için ona en iyi avukatı tutarlar. Zilha’nın hasreti ile yanan Ali, hapishanede çok büyük zorluk çekmektedir. Koğuşun ağası ile adamları onu her fırsatta ezmektedirler. Hapishanedeki düzene ayak uyduramayan Ali’nin yalnızlığı, eski bürokrat Ali Cengiz’in koğuşa gelmesiyle son bulur. Ali’nin yokluğunu fırsat bilen Sipsi ise Zilha’nın peşine düşer. Biçki dikiş kursuna giden Zilha, kendi ayakları üzerinde durma kararı alır. Mahallenin kadınları ile birlikte diktikleri kıyafetleri kermeste satmaya başlarlar. Bu durum kadınlardan haraç alamayan Sipsi’nin hiç hoşuna gitmez ve onların işlerini bozacak yeni planlar yapar. Koğuştaki aşağılayıcı düzene artık katlanamayan Ali, bardağı taşıran tatsız bir olay sonrası isyan eder. Koğuş ağası başta olmak üzere herkese meydan okur. Keşanlı Ali için artık namını yürütme zamanı gelmiştir.
Etiketler:
Diğer Yorumlar (12)
Misafir demiş ki;ezelden sonra dizi işlerini bırakmıştım ama bu dizi fena sardı
aggressive demiş ki;farklı bir siteden izliyordm yazıyı gördüm emeğe saygı için ddizi den izleyin diye buraya geldim izlicez bakalım inş. güzeldir bu bölümüde :)
istanbul demiş ki;nejat işlere bak beee... oyunculuk budur. tebriklerrr
wolwos demiş ki;Ebru ya katiliyorum..insallah reytinglere kurban gitmez bu Dizi....tamam ilk bölüm iyi degildi ama baslangic icin de fena degildi..Sonraki bölümler harika ...4. Bölümün basini cok merak ediyorum...Süper DiZi
taner demiş ki;nejat işlerin oyunculuğu çok güzel daha önce de kapalı çarşı dizisinde oynuyordu diziden çıkarılınca dizi altüst oldu birdaha da toparlayamadı.. o yüzden bu adamın kıymetini iyi bilmek lazım diye düşünüyorum. bu dizi de gayet başarılı görünüyor.
kaam demiş ki;ben normalde türk dizisi izlemem. Ama bu diziyi çok fena takip ediyorum. Bu Dizi iş yapar kesiznlikle.
DENÝZ demiş ki;Zaten Türk milleti olarak başarılı adamları çekemezsiniz.Bu dizi bir sezonluk zaten.Adam zaten uzun soluklu işlerde oynamıyor.
ebru demiş ki;cok güzel bir dizi..ama korkarim reyting kurbani olucak..malsef cok yazik
mustafa demiş ki;bence bu dizi tutar nejat işler her türlü rolu güzel oynayabilio ama bu role cok yakısmıs bi kac sezon oynar die tahmin ediyorum ben
mine demiş ki;şahsen nejat işlerin hiç bir dizisini sonuna kadar götürdüğünü görmedim hep yarım yamalak bırakır en son izlediğimde kapalıçarşıda aslı tandoğanı dul bırakmıştı.bakalım bu diziden ne zaman bıkıp ayrılacak
yunua demiş ki;kardeşim şu partları koysanda izlesek artık taş olduk bekleye bekleye
Sedat Yalçýn demiş ki;Görüntü Kalitesi mütiş HD gibi sanki :)
1
Yorum Yap