• 1. Parça

reklam

Alemin Kralı 18. Bölüm izle

Obende büyük değişiklikler başlamıştır. Aşırı sinirli ve saldırgandır.

Özet: Obende büyük değişiklikler başlamıştır. Aşırı sinirli ve saldırgandır. Bu durumdan rahatsız olan öğretmeni Aslanla görüşür ve Aslanla Asaleti psikologa yönlendirir. Eğer evde huzur sağlanmazsa Oben, devlet tarafından ellerinden alınacaktır. Psikoloğun bulduğu yöntem herkesin kafasını allak bullak eder. Hayranı olduğu Rockçı Babürle tanışan Jülide, yeni bir birlikteliğe başlamıştır. Rockçı Babürün yaşam şartlarına ayak uydurmaya çalışırken kendini şekilden şekile sokar. En sonunda evlenmeye karar veren Jülide, Babürün evine gittiğinde büyük bir şok yaşar. Dükkanının önünde çıkan kavgayı engellemek isteyen Kubat, dayak yiyen bir kadını yanlışlıkla kocasının elinden kurtarınca kadınlar tarafından İsimsiz Kahraman olarak ilan edilir. Davet edildiği bir konferansta ise Nihalenin büyük tuzağına düşmüş olur.
Etiketler:
En Popüler Yorumlar (2)
ömer demiş ki;yaa var yaa ben safak sezere bayılıyorum
sude demiş ki;çok güzel herkez izlesin şafak sezere teşekkürler
Diğer Yorumlar (9)
sude demiş ki;çok güzel herkez izlesin şafak sezere teşekkürler
destan demiş ki;ddizi.com calisanlarina cok tsk ediyorum alemin kirali fan
ömer demiş ki;yaa var yaa ben safak sezere bayılıyorum
yasin ecrin demiş ki;neden çoğu videolar engelli mesela bu bile daha izleyemedim ama engellenmiş ben normalde tv izlemem sevdiğim btn dizileri burdan takip ederim ama bu durum çok can sıkıcı baska sitelerden izlemek zorunda kalıyorum. :(

Admin Notu: şimdi tekrar deneyiniz.
ade3m demiş ki;cinar sana 1 tafsiye once diziyi izle sonra istersen yorum yaz veya oku. bu film degilki yorumlara bakasin ona gore guzel demislerse izleyesin biraz mantikkkli olalim lutfen bide admine sikayet ediyo muhahaha. birde arkadas diziyi izlemisde ozet gecmiyor atv nin sitesinde her haftaki bolumle ilgili bilgi veriyo ordan copy paste yapmis.
burak demiş ki;Harikasınız Ddizi Admınlerı tum emegı gecenler :) tskler

Admin Notu: teşekkürler.
cýnar demiş ki;admin ayıptır ama arkadaş diziyi anlatıyo izleyenler bakıyo yorumlara zevki kaçıyo ayıptır ama neden yayınlıyorsunuz ??
Afk sever demiş ki;Harika bir film gerçekten Obende büyük değişiklikler başlamıştır. Aşırı sinirli ve saldırgandır. Bu durumdan rahatsız olan öğretmeni Aslanla görüşür ve Aslanla Asaleti psikologa yönlendirir. Eğer evde huzur sağlanmazsa Oben, devlet tarafından ellerinden alınacaktır. Psikoloğun bulduğu yöntem herkesin kafasını allak bullak eder. Hayranı olduğu Rockçı Babürle tanışan Jülide, yeni bir birlikteliğe başlamıştır. Rockçı Babürün yaşam şartlarına ayak uydurmaya çalışırken kendini şekilden şekile sokar. En sonunda evlenmeye karar veren Jülide, Babürün evine gittiğinde büyük bir şok yaşar. Dükkanının önünde çıkan kavgayı engellemek isteyen Kubat, dayak yiyen bir kadını yanlışlıkla kocasının elinden kurtarınca kadınlar tarafından İsimsiz Kahraman olarak ilan edilir. Davet edildiği bir konferansta ise Nihalenin büyük tuzağına düşmüş olur. Olaylar harika
murat demiş ki;admin dizi tam yüklenmeden söyleyim 720p yükleyin site süper acıldıgınızdan yana takipçinizim
1
Yorum Yap