Bu bolum silinmistir. Lutfen yorum atarak yoneticiyi bilgilendiriniz. Elimizde varsa bolum guncellenecektir.
Sen De Gitme 40. Bölüm izle

“Sen de Gitme”de, büyük kentin karmaşası ve kalabalığı içerisinde yalnız kalmış, birbirinden farklı yaşanmışlıklara sahip 27 insanın hayatlarına tanıklık edeceğiz

Özet: “Sen de Gitme”de, büyük kentin karmaşası ve kalabalığı içerisinde yalnız kalmış, birbirinden farklı yaşanmışlıklara sahip 27 insanın hayatlarına tanıklık edeceğiz. Sen de Gitme’de, bir hastane ortamında yaşanan acı - tatlı olaylar konu ediliyor… Mehmet, çok başarılı bir cerrahtır ve mesleğinin zirvesindeyken çok sevdiği eşini kaybeder. Herkesi iyileştirebileceğine inanan Mehmet, âşık olduğu eşini kurtarmak için bir şey yapamaz. Elinden hiçbir şey gelmez… Bu trajik durumdan sonra Mehmet doktorluğu bırakır, kızı Elifi babaannesi Leman hanım büyütür… Lemanın ölümüyle yedi yıl boyunca birbirini hiç görmeyen baba-kız, yeni bir hayata başlamak zorunda kalacaktır. Mehmet kızına bakabilmek için doktorluğa geri dönecektir. Mehmet de, Elif de kendi hayatlarından "gidenlere" alışmaya çalışırken, hayatlarından "gidenlerle" başa çıkmaya çalışan insanlarla tanışacaklardır. Herkes gidenlerin ardından yeni tutundukları insanlarla kırık kalplerini onarmaya çalışırken, hepsinin dileği aynıdır "sen de gitme… "
Etiketler:
Diğer Yorumlar (4)
boran demiş ki;harika bir dizi ilk bölümden beri takipediyorum ailemle birlikte zevkle ve ders alarak ağlayarak izliyoruz yapanların emeğine sağlık trt ye teşekür ediyorum.
dunya demiş ki;simdi bunlar azerice mi konushoylar? hich yaklashmamishlar bile bizim dilimize. mhich bir turk azerice konushamaz. berbat ediyorlar dilimizi. hich degilse gercek azerileri chekseydiler yaaa.
gölge demiş ki;bu dizi cok guzel.arka sokaklar gibi bu dizide de halka hizmet ediyorlar.hayatin tam gercekleri yasaniyor bu dizide.oyuncu kadrosuda cok iyi.tum dizi ekibine tesekkurler.Alican ywcesoy cok iyi bir oyuncu.oynadigi her dizi super.bence bu dizidede rolunu cok basarili oynuyor.oyuncu buna derim iste.kaliteli,hayatin tam ortasindan,insani yormayan bir dizi sundugunuz için teşekkurler.yüreyinize,emeyinize sağlik
perla demiş ki;çok güzel bi dizi...
1
Yorum Yap