Bu bolum silinmistir. Lutfen yorum atarak yoneticiyi bilgilendiriniz. Elimizde varsa bolum guncellenecektir.
reklam

Sen De Gitme 44. Bölüm izle

“Sen de Gitme”de, büyük kentin karmaşası ve kalabalığı içerisinde yalnız kalmış, birbirinden farklı yaşanmışlıklara sahip 27 insanın hayatlarına tanıklık edeceğiz

Özet: “Sen de Gitme”de, büyük kentin karmaşası ve kalabalığı içerisinde yalnız kalmış, birbirinden farklı yaşanmışlıklara sahip 27 insanın hayatlarına tanıklık edeceğiz. Sen de Gitme’de, bir hastane ortamında yaşanan acı - tatlı olaylar konu ediliyor… Mehmet, çok başarılı bir cerrahtır ve mesleğinin zirvesindeyken çok sevdiği eşini kaybeder. Herkesi iyileştirebileceğine inanan Mehmet, âşık olduğu eşini kurtarmak için bir şey yapamaz. Elinden hiçbir şey gelmez… Bu trajik durumdan sonra Mehmet doktorluğu bırakır, kızı Elifi babaannesi Leman hanım büyütür… Lemanın ölümüyle yedi yıl boyunca birbirini hiç görmeyen baba-kız, yeni bir hayata başlamak zorunda kalacaktır. Mehmet kızına bakabilmek için doktorluğa geri dönecektir. Mehmet de, Elif de kendi hayatlarından "gidenlere" alışmaya çalışırken, hayatlarından "gidenlerle" başa çıkmaya çalışan insanlarla tanışacaklardır. Herkes gidenlerin ardından yeni tutundukları insanlarla kırık kalplerini onarmaya çalışırken, hepsinin dileği aynıdır "sen de gitme… "
Etiketler:
Diğer Yorumlar (4)
gülsen demiş ki;çok güzel bir dizi,emeği geçenlere teşekkür ederiz Uzun soluklu olmasını dileriz.
leyla demiş ki;cok ama cok guzel bi dizi. bu bolum de her bolum gibi cok guzeldi. hele dizinin sonunda seslenen shiir cok harikaydi. evet devamini bekliyoruz.
aysel demiş ki;cok güzel bir dizi.Her bölümde ayri bir heyecan.oyuncular harika.her seyiyle harika, emegi gecen herkese cok tesekkürler.
gülsen demiş ki;Yine güzel bir bölüm,güncel konular incelikle işlenmiş.Bu dizinin bitmesini istemiyoruz
1
Yorum Yap