• 1. Parça

reklam

Fatmagülün Suçu Ne 68. Bölüm izle

Fatmagül ile Kerim, Mustafa’nın hüküm giymesiyle biraz olsun rahat bir nefes alıyorlar

Özet: Fatmagül ile Kerim, Mustafa’nın hüküm giymesiyle biraz olsun rahat bir nefes alıyorlar ama yaşananlardan ötürü kaygıları tam olarak bitmiyor. Fatmagül ile Kerim, Mustafa’nın hüküm giymesiyle rahat bir nefes alırlar ama, diğer suçluların hala kaçak durumda olmaları, yaşanan huzursuzluğun tam anlamıyla bitmesine izin vermemektedir. Selim’le Erdoğan’ın bilinmeze yolculukları çok zor şartlar altında devam ederken, Reşat Yaşaran da hapishane de zor günler geçirmektedir. Onun yokluğundan yararlanmaya çalışan Münir, gizli hesaplar peşine düşmüş, bu durumu kendi lehine kullanmaya başlamıştır. Doğacak bebeğiyle yapayalnız kalan Asu, eski kocasının peşine düşmesiyle yeni bir tehditle karşı karşıya gelmiştir. Mustafa’nın isteği üzerine hapishanede gerçekleşen görüşmede Asu, en büyük darbeyi alır. Kerim ve Fatmagül, yollarındaki engeller birer birer ortadan kalktıkça birbirlerine daha çok yaklaşmaktadırlar. Erdoğan’la Selim’in yurt dışına kaçtıkları haberi geldiğinde de, onların da bir gün cezalarını çekeceklerine dair umutlarını inançla korumaya devam ederler. Gül Mutfağı’ndan kaçan Lodos’u aramaya çıktıklarında, birden kendilerini hayallerini gerçekleştirecek yerde bulurlar.
Etiketler:
Diğer Yorumlar (42)
EVA demiş ki;Szzy anecim nasilsin tabik anne demek isterdim ve böyük ablama bende selam iletersi canim annem ben size afk sayfasindada yazacam öpiyorum seni ve ben seni görmesemde cooooooooook sevdim anne.
sezzy demiş ki;Evacim,[email protected]:))dun gece AFK.de yoktun. Tabi ki icinden nasil geciyorsa oyle yaz bana,ister sezzy anne istersen sezzy abla de, benim kizim senden buyuk:))) sen de kucuk kizim olursun:)))
EVA demiş ki;Szzy anne cim size afk sayfasimdada yazmak istiyorum nediyorsunuz olurmu yazmaq
EVA demiş ki;Szzy anne cim nasılsın kaç zamandi girmiyordum sezzy anne cim size anne demeyimme kızıyorsunusa demeri abla diyerim amma beni size anne demeyi cooook hoşuma geliyor MARAL CİM nasilsin seninle taniş oldum olmasına ama heç sana yazamadim kendinen bahs edermisin öpiyorum ikinizide
maral demiş ki;arkadaşlar ben bir kadın olarak kendi önlemlerimizi alma adına yazdım o satırları. tecavüze uğrayan bir kesimde başkalarının nazarında onların dilinde o yolun yolcusu niteledikleri aslında masumane kendi hayatlarını yaşayan insanlar. o yazıya başlarken de bu konunun tecavüzün gölgesi altında kaldığından bahsettim. fg ile veya bu dizi ile neden sonuç ilişkisi kurularak yazılmış satırlar değil. ayrıca toplumda tecavüzün kendisinden önce kime yapıldığı daha çok konu ediliyor. mağdurun olay sonrası hayatını da etkiliyor. bu nedenle haksız yere suçlanan, dışlanan kadınlar var. toplum içinde sivrilmemekle tutucu, muhafazakar olmayı eşdeğer tutmadım. sadece ruhsal yönden hasta insanlar tecavüz etmiyor. karşısındakinin konumuna bakarak bu olayı gerçekleştiren insanlar da mevcut. daha dikkatli olalım, birilerinin hedefi haline gelmeyelim diye o satırları yazdım. tabi bu satırlar bu dizinin yorumlarında olunca fg bağlantısı var mı diye düşünüyorsunuz. hayır yok. bir kadın olarak bu toplumda yaşamanın, başkalarının gözünde saygınlık kazanmanın nelere bağlı olduğunu hepimiz biliyoruz. çevremiz kadınla iletişim kurmayı beceremeyen erkeklerle dolu. kurtlar sofrasında kuzu olmadan yaşayabilmek adına biz kendimiz ne gibi önlemler alabiliriz? meselenin özü bu. üstelik içimizdeki davranışlarına dikkat etmeyen insanlar başkalarıyla paralellik kurup genelleme yapmasına neden oluyor. tecavüz olmasa bile taciz olayıyla karşılaşmayan bir kadın var mı acaba? karşıyız demekle korunmuş olmuyoruz. bizim dışımızda, isteğimiz haricinde gelişen bu olaylarda kendimizi koruma adına görsellik olarak daha temkinli olmak acaba bir nebze bize fayda sağlar mı? anlatmak ve anlamak istediğim buydu. burada siz erkeklerin dürüstçe kadına bakış açısı ne kadar samimiyetle konuşulabilir? kimse bana terazimiz herkesi eşit tartar demesin. gerek çevremde, gerekse görev aldığım sosyal projelerde kadın ve erkeğe yöneltilmiş anket sorularında çıkan sonuçlar çok şaşırtıcı. evlenilecek ve eylenilecek kadın tiplemesini ben icat etmedim. özellikle taciz öncesinin düşüncede oluşum safhasının görüldüğü olaylar da var. bir internet videosunda küçük bir çocuğun kadına yönelik küfür ve taciz sözleri en çok tıklanan ve beğeni taşıyan videolar arasındaydı. yapılan yorumlarda çocuğun şirinliği önplana çıkmış kimse durun ne oluyor nasıl bir videodur dememişti. toplumdaki bu yaraya kim tuz basıyor? veya aklımızda klişeleşmiş hareket ve giyim tarzlarında uç hareketleri yapanları değerlendirmeniz nedir? ben dürüstçe kendi görüşlerimi yazdım sadece.
anka demiş ki;Bu son cümlem maral sanaydi.Yazilarin güzl bir türkceyle yazilmis, bos biri degilsin ama biraz fazla tutucu degilmisin acaba?
tayfun demiş ki;cihan usta,tam tersine son yillarda hayvanlari koruma denekleri cok iyi calisiyor.tamam illaki kucagina almazsin ama hayvannlarinda bu evrende yasamaga hakki vardir .hayvanlari sevelim. cok degerli arkadasmiz esin önder bu calismalarini takdir ediyoruz...
sezzy demiş ki;Sevgili Maral, bir kadin olarak ben de giyim,oturma kalkma ve davranislarimizi olculu sinirlar icinde kullanmamizin cok onemli oldugundan yanayim, ne kadar normal giyinsek bile zaman zaman ustumuze dikilen gozleri gormezden gelerek davranislarimizi bozmuyoruz. Ama ne kotudur ki Ataturkcu ifadeyle giyinen bir bayan da kapali bir bayan da boyle tacizcilerden nasiplerini aliyorlar, bu tipler erkek olduklari icin herzaman nedense onalr akarsi bir gormezlik veya hosgoru oluyor, erkektir ne yapsa yeridir der gibi bir anlayis var sanki. Onlara yonelik cezalar daha agir olursa belki bir derece olsun boyle birseye kalkismak istediklerinde bir duraklama dusunme payi olur, ama turistlere bile tezavuz edip sonra da o kadini oldurenler de coktur. Gecenelrde baska bir haber sitesinde aklimda kaldiysa galiba Peruda 3 kisi bir genc kiza tecavuz etmisler ve sonra da kizi oldurmak icin yakmislar, bunlar nasil yaratiktirlar ben hala anlayamiyorum, kizin galiba yuzde 45i yanmis durumda ve cok aci cekiyor, annesi onun aci icinde beni kurtarin diyen goruntulerini herkesle paylasmak istemis ama hala bu videoyu izleyemedim:((( Daha bilmedigimiz ne kadar madurlar vardir, kimisi butun hayati boyunca yasadigi seyler kurtulamiyor, tum yasamini etkiliyor, kimi hayatini kaybediyor, kimi de susup kimse bilmesin diyor, Fatmagul gibi hakkini aramak isteyen kac kadin cesaretle sesini duyurabiliyor ki.Hele 13 yasinda kucuk bir kizin davasinda kendi istegi ile birlikte oldu diye sok edici bir karar cikarsa kac tanesi boyle bir seye cesaret edebilir. Herkese ibret ve ornek verici bir karar alinsin ki bu pislikler de durdurulsun.Yoksa daha cok Fatmaguller olmaya devam edecek:(((
anka demiş ki;maral en son yorumuna pek katilmiyorum. Fatmagül tecavüzü hak ettimi? FG kiskirticimi giyinmisti? Yada oturmasina kalkmasina dikkat etmeyen, kiskirtici dedigin tarzda giyinen bir kadin varsa ve tecavüze ugramissa, bu tecavüzu hak ediyormu? cihan uste senin yorumun ise ictigim kahveyi püskürtum, az kalsin boguluyordum:) Nasil yani köpek muhabbeti, bundan rahatsizmi oldunuz? Insanlarin köpek bir hayvani sevmesi bir dizide gösteriliyorsa ne güzel. Önce hayvanlari sevelim ki insanlarida sevebilelim... Yazilarin güzl bir türkceyle yazilmis, bos biri degilsin ama biraz fazla tutucu degilmisin acaba?
cihan usta demiş ki;Bu kopek muhabbetide nerden cikti? ben bunu hic sevmedim. ben bes sene turkyede kaldim ve turkceyide o zaman ogrendim, ama turk ayilelerin arasinda, hic bir zaman boyle kopek kucaklama ve kopek sevmeyi gormedim bence cok anlamsiz ve sacma gosterilerdir bunlar.
maral demiş ki;burada tecavüzün gölgesi altında kalan bir konu var. o da insanın başına gelen şeylerde ne kadar kusurlarının olduğu ya da daha doğru bir deyimle bu durumu yaşamada kişinin katkı payının ne kadar olduğu. tecavüz konusunda hiç değişmeyen bir yargımın olduğunu, kimsenin böyle bir olayı başkasına yaşatma hakkının olmadığı, bu gibi durumlarda faillerin gerçekten en ağır cezalara çarptırılması taraftarı bir kişi olarak yaşam felsefem kişi özgürlük ve hakları üzerine kurulu. herkesin düşüncelerini özgürce ifade etmesinden, özgürce yaşamasından yanayım. ama kişi özgürlüğünün de sınırsız olmadığının başkasının özgürlük alanına girildiğinde kendi özgürlük alanımızın kısıtlanması gerektiğine inanıyorum. bu düşünce tarzından yola çıkarsak bizden farklı yaşayıp, düşünen insanları dikkate almamız gerekiyor. örneğin yaşadığımız yer itibariyle çoğunluğu rahatsız edici tavır, davranış ve giyim tarzından uzak durmamız gerekir. bazen engin hoşgörüme rağmen toplum içinde olmaması gereken şeylerin yaşandığını da görmekteyiz. giyim kuşam da bunlardan biri. bazen haber bültenlerinde mankenlerce açılış yapılan sokak defilelerinde izleyicilerin erkek ağırlıklı olması dikkatinizi çekiyor mu? insanın kendisine dikkat etmesi, oturup kalkmada adaba aykırı davranmaması hem kendi rahatlığı, hem de diğer insanların üzerinde bırakacağı intiba açısından önemli olduğunu düşünüyorum. giysilerimiz bize değişik şeyler katıyor aslında. seçimlerimize göre vakar, seksapel, komik, rüküş, abartılı, sıradan oluyoruz. işte kırmızı çizgi burda. bazen gerçekten kışkırtıcı diyebileceğimiz giysilere, beni utandıran oturuş şekillerine rastlıyorum. böyle durumlarda birilerinin dikkatini çekmenin kendi hislerimizle alakalı olduğu kanaatindeyim. kadına ulaşma açısından zorlanan bir erkek potansiyeliyle karşı karşıyayız. elbette kadının konumu ile tacize ve tecavüze bakış açım ilintili değil. her durumda tecavüze karşıyım. ancak kişinin kendini taşıması, yorumlaması sadece kendi düşünceleriyle değil toplumunda kabul edebilirlik terazisiyle tartılabilmeli. ancak sözlerim yanlış anlaşılmasın kimi kesimlerce kadını sindirmek, pasifize etmek amaçlı kısıtlamaları hiç bir zaman kabul etmiyorum. işte insan davranışları, yaşam tarzları, seçimleri çok hassas bir terazide tartılıyor. kantarın topuzunu kaçırmadan, mübalağa taşımayan bir yaşam içinde daha rahat yaşayabileceğimizi düşünüyorum.
sezzy demiş ki;MSFIGO.cum,Maral,Berrancigim, yorumlariniz super, bence tecavuz olaylarina ve tecavuzculere daha agir cezaalr getirilmeli, hicbiri de cezasiz kalmamali, gecne yildi galiba bir milletvekilide kadinin giysileri ile erkekleri kiskirttigindan bahsediyordu, milletvekili bile yolda gunluk kiyafeti ile yuruyen bir abaynin pantolonundan vucut sekli belli oluyor diye tecavuzu kiskirttigini soylerse digerleri daha beter yapmaz mi:(((Bence de herzaman egitici,anlatici ve objektif yaklasimla yaptigi yorumlarla Maral hanim da benim favorim, herzaman butun yorumlairni da zevkle okuyorum, sevgiler.Evacim, canimmm:))) seni de o tatli yanaklarindan operim:)))
MSFIGO demiş ki;biz bu FG olayini arkadaslarla konustuk. onlarin görüslerine bu diziler tecavüze ugrayan kadinlarin kendi suclari vardir diye gösteriyormuslar. ben FG dizisinde böyle oldugunu düsünmüyorum. olay öyle olacakki, bu pislikler hapse girecek ve orda cezalarini bulacaklar. ben iyi hatirliyorum. gecen yil babamin cenazesini türkiyeye götürürken, kiz kuzenimle orya gitmek istedik. teyzemde oralar tenkin degil gibilerinden degil diye konustu. düsünün, insan rahat rahat babasinin mezarliginina bile gitmekten cekiniyor, ortalikta bir sürü ipsiz sapsiz insanlar geziyor diye. siz BARDA ya baktinizmi? cok siddetli bir filim. ama sonu böyle oluyor. bütün tecavüzcüler hapiste agir bir sekilde ceza buluyorlar. böyle filimler böyle final olursa böyle olaylar fazla ilerlemez bence.
eva demiş ki;Szzy anecim sana ane nasilsin sana ane demeyime kiziyorsansa ben demerim siz orada uazdiqiniza göre diyorum istersen abla diye bilirim. kizmiyorsunsa benim için anne demek hoşuma qeliyor canim annem
maral demiş ki;berran hanım bilmukabele.. ben de size sevgilerimi gönderiyorum. iyi hafta sonu geçirmenizi diliyorum. kendinize iyi bakın. saygılarımla...
Berran demiş ki;Maral. harika yorumun icin yüregine saglik;)Yorumuna sapka cikarilirBilhassa Mustafanin son davranisi ve analizi fevkalede idi.Benim bir türlü telaffuz edemedigim kendimle mücadele ettigim "Kerim" konusunuda dile getirmissin. yani ;Keske Kerim orada olmasaydi.Zira FG hayati boyunca "o geceyi" hep hatirlayacak:-( Diger cok begendigim tesbitin; Mustafanin FGnin etinden ruhunu satarak para almasi, kendisi satarak para kazana kadindan daha assagilik oldguunu gösterdi Harika Ve tüm bunlara karsin Hacerden intikam almasi....Yüregine saglik Maral;))Bu haftanin en güzel yorumuydu yani sira sabah kahvemi icerken zevkle okudum:)Iyi pazarlar ve sevgiler..
maral demiş ki;mustafadan başlamalıyım önce. hacere intikam olarak fatmagülü sevdiğini söylemesi çok çirkindi. mustafa gerçek yüzünü o an gösterdi. hacerin kim olduğunu, ne iş yaptığını en başta öğrendi. kendini aşağılama olarak görerek hacerle birlikte oldu. hacer bunu söylediğinde inkar etti. hacerin onu sevdiğini biliyordu ama onun duygularını defalarca kötü niyetle kullandı. hacer kendi suçlu psikolojisi içinde suçlu mustafayı kabule hazırken onu defalarca aşağıladı. mustafa en büyük şerefsizliği hamile karısına fatmagülü sevdiğini söyleyerek yaptı. fatmagülün bir takıntı olduğunun farkında değil. sevmek olsaydı ona sırtını hiçbir şartta dönmezdi. dönme hatasını yapsa, onun etinden teklif edilen sus payını kabul etmezdi. zengin, rahat yaşamanın bedeli ruhunu satmaksa eğer, yanındaki bedenini satan kadından daha da aşağılıksın demektir. tayfun bey, sosyal açıdan bir yara olarak tecavüz davasına dikkat çekmenizi doğru buluyorum. fatmagülün aşık olma yönünün işlenmesine karşı olmanıza katılmıyorum. aşık olduğu kişi kerim olduğu için belki de tavrınız. kerim konusunda ben de kararsızım. fatmagülün kerime her baktığında o olayı hatırlayacağını düşünüyorum. keşke olay gecesi kerim orda olmasaydı. fatmagül kerim aşkı o zaman bence daha rahat onaylanabilirdi. bu dizi en azından tecavüze uğrayan bir kadının (ama aile, evlendiği adam yönünden şanslı) mağduriyetini anlatmaya çalışıyor bizlere. ama tüm çıplaklığıyla gerçek yaşamdan kesitlerle verilse sonucun aslında daha da ağır olduğunu göreceğiz. yapılan araştırmalarda, kadının giyim,konuşma, tavır, bulunduğu mekan açısından tecavüz olayında erkeği kışkırttığı yönünde bir inancın oluştuğunu görmekteyiz. bu da tecavüzü yaygınlaştırıyor. cezaların son düzenlemelerle arttırılması tümüyle caydırıcı olmayacaktır elbette. ama toplumu bilinçlendirerek verilen tepkilerin arttırılması yasalar kadar önemli ve kişiler üzerinde etkilidir.
sezzy demiş ki;Evacim, bende sana yazmistim canim:))) cok tatlisin:))Turanecigim, ben de hala yakistiramiyorum canim:))
roza demiş ki;Bu Fatmagülün yengesi Kereme asikmi diye düsünmeye basladim artik vesselam:) Kadin devamli FG ve kerimin pesinde. Tam kari koca olsalar yenge yatak odalarindada bulunacak. Birde Yenge hatun bir ise yaramiyor,ne sofra kursun,toplasin,yemek yapsin. Bedava yasayip duruyor
Melinda demiş ki;Zeynepcim, hayranim senin bu ince esprilerine.... girer girmez mesajini gorunce yuzum guldu valla...Dogru diyorsun LODOSu buldular...:)) hee birde onlari cagiran evlerini buldular ama gizem yapip evi bize gostermediler...Simdi 1 hafta nasil bekliycez bu gizemli evi gormek icin, uykularimiz kacacak...:)))) bende seni cok opuyorum kacak....:)) Ara sira iste boyle supriz yapip "cee"" de ki nesemizi bulalim..:)))))
zeynep demiş ki;melindacigim, iki gözüm iki cesmem, neden yapimcilara haksizlik ediyorsun... kayda deger bir olay olmadi diyorsun... sen bu deyilsin, dizideki incelikleri ayiklayip yüzüstüne cikaracak zekaya ve hassasiyete sahipsin... eee LODOS kaybolduda onu buldularya...he birde fg araci muntazaman park etti... :-))))) bir senaryoda bu kadar incelik olabilirdi... canim benim, saka bir yana özlemisim hepinizi... cok öpüyorum pamuk yanaklarinizdan... birde bizim üyelerle sohbet etmeyi seven adminimiz görevdeymis, onada sevgiler, selamlar...
Turane demiş ki;EVET SEZZYcim o fransiz sevgilisini gormusdum, kenenda yakisikli idi, ne biliyim ben hec yakisdirmiyorum berenle kenani,
eva demiş ki;Sezzy anne nasılsı fatmagulun suçu nenin 66 bölumunde size yazmışdım okuyarsan canim annem
elone demiş ki;daha ne kadar çekip sündürecekler bu diziyi bilmiyorum ama iyice baydılar diye düşünüyorum şimdi önümüzdeki haftada eminim bir bölüm boyunca evin yerleşmesiyle uğraşılır ve bölüm biter. suskunlar iyi suskunlar artık FG üç dört bölümde bir bakılır ki bi adım ilerleme varmı diye.
sezzy demiş ki;Aevgili Turanecigim ve Gulsen arkadas, size katiliyorum. Hacer orda suspus aglayacagina, o da Mustafaya soyleseydi,menfaati ve korkusu varken kac defa seni seviyorum diye kandirmaya calisti Hacer.i. insan sevmedigi birine menfaati icin seni seviyorum diyebilir mi. Erdoganin gemiden inerken soyledigi soze cok guldumISIMIZ OLANA KADAR AYIYA DAYI DIYECEGIZ.:))Mustafa da ayni onun gibi yapti iste Hacer.e menfaati oldugu surece onu kullandi, ama son yaptigi rezilliklerden sonra Hacer oyle susup oturmayacakti. Mustafa da Erdogan gibi yapti, onun o sekreter kizi isi icin kullandiig gibi o da Haceri kullandi yani ISLERI OLANA KADAR AYIYA DAYI DEDILER. Turnecigim beni cok guldurdun, Kerim.le Fatmagul.un odadan odaya kacmalari degil onemli olan Mukaddesten kacmalari gerek:)))kadin tepelerinde baykus gibi tunemis onlari gozluyordu, yeni eve de hepbirlikte gideceklerine gore yine Mukaddesten kacis yok:)))Beren Saat.in fransiz sevgilisini gordun mu, cok yakisikliydi, ama ondan da yabanci diye yasayacagi sorunlar yuzunden ayrilip kenanla olmustur. Daha once d ebaskalari yabancilarla evlendiler, biir kendi yurdunda digeri Tr.de yasamak isteyince ayrilmak zorunda kaldilar, kac tane bu sebepten ayrildi.
Turane demiş ki;alin iste selimle erdoga kacdi, MELINDACIMA katiliyorum bos bir bolum oldu, hec ireleyis yok, ben bu bolum hacere cok uzuldum,GULSEN arkdasa katiliyorum, keski hacer senin de dediyin gibi o sozler soyleseydi, bu arada bende o selimleri yanidaki kizi cok sevdim,cok masum yuzu var...iki yildi evliler fg kerim, kerim fg opuyor fg haal ondan kaciyor, ben onlari dusunuyorumda kendi evlerinde, valla onlara az odali bir ev lazim, kerim fg opmek isteyince fg kacacak, o zamanda kerim oda oda fg kovallar,, yazikya adama, ne ise bitirsinler artik diziyi ,beren saat de en yakisikla oyuncularla oynadi, bula bula getdi kenani buldu, sen kivancla engin gibi oyuncularla oyna, bu arada iki muratlari soylemiyorum cunku ikisde evli, hec yakismiyorlar kenanla beren hec,
avrupali demiş ki;Bir kere Mustafaya alkisliyorum,kim ne diyorsa desin,Hacere ne yapmali ki,zaten onun yuzunden bu hale geldi,o karsisina cikmasaydi,her sey baska cur olacakdi,parayi alarken onu alkislayan ve Fatmagulu yanina alip kendi cikarlari icin hakikati Mustafadan gizliyen Hacer deyildimi,ustelik kocasi ola ola Mustafini kendine bagladi,sevmek zorla deyil ki,sevmiyor cocuk,kaldi cocugu konusunda 22 yil hapisde nasil babalik yapa bilirki,her seyini zaten ogluna verdi,hapisten yapa bileceyi bundan artigi zaten yok...Yapdigi suclarin cezasini zaten cekiyor ve cekecek,ama o biri suclular?
gülþen demiş ki;hacer keşke dik durup mustafaya senin sevgini istemiyorum gördük fg olan sevgini sen sadece kendi menfaatini düşünürsün deseydi.bu arada burçin abdullahın çok güzel çok masum bir yüzü var fg rolünde onu hayal ettim daha çok yakışırdı berenden.
hande demiş ki;aaaa evacim neden yoksun burada yalniz basima kaldim gel senize NE DE YOK yalniz basimayim
fobi demiş ki;OGZ ve FG nin izdirabina son versinler artik fisini ceksinle . Bozuk plak gibi oldular insanlari baydi artik tadinda biraksinlar acikcasi bakaken (SIKILIYORUM)
sezzy demiş ki;Butun kotuluklerine ragmen yarali halde ormanin icinde yatarken cok acimistim, ama ondan insanlik yok, hamile karisini sirf onun cnaini yakmak icin cagirmis, butun pisligini dokup rahatlamis, kendi karisinin gozu onunde fatmagul seni seviyorum diyor, ama dogacak bebegini yok sayiyor, herseyim ogluna kalacak diyor, hamile bir kadina boyle kotuluk yapilirmi. Insallah hic cikmaz. iyiler hep kazanmali, Kerim.le Fatmagulun sevgileri de gun gectikce buyuyor. SEVGI EMEKTIR. Ikisi de emek vererek sevgi tohumcuklarini attilar, en zorunu basardilar, onlerindeki tek engel artik Yasaranlar.
Mavi demiş ki;Hepimizi ne evler cagiriyor ama cogumuzun Fahrettin Bey gibi babasi yok maalesef...
Osman demiş ki;Isinizi tek kelime ile MÜKEMMEL yapiyorsunuz sayenizde aninda kaliteli görüntü ile izleyebiliyoruz,cok cok tesekkürler "ddizi.com" iyi ki varsiniz.. Reklamlara tiklayalim arkadaslar destek verelim..
Melinda demiş ki;Cok bos bir bolumdu...sakin, olaysiz....kayde deger birsey olmadi... Iyice tikandilar artik hikayede... Bitsin artik.... Fragmanda Erdoganlar yakalaniyor gibi bir hava vardi ama basardilar kacmayi ne yazik ki...:(
Melinda demiş ki;Tayfun arkadas, FATOS kim? anlayamadim...:(
tayfun demiş ki;türkiyedeki AILEDEN SORUMLULAR VE KADIN HAKLARI izlesinde görsünler ask neymis ask budur iste.tecavüzmü?yooo öyle bir olaymi olmustu hic hatirlamiyoruz fatos gibi tecavüzde neymis ya ask bu ask.ya iste ibretlik bir sosyal dram ask oldu ciktiya gercekten bu vicdansiz senaristleri kutluyoruz.birde tecavüz magdurlarina sorulsa su diziyi izleyince lanet okuyordurlar zavallilar:((( bu demek oluyorki kisiden kisiye farkli fatos unutmus bile o geceyi orda suclu olan erdogan,selim,vuraldan cok kerimdi
Fatma demiş ki;merhaba Amerikada yasiyorum uzun zamandir dizileri sizden takip ediyorum diziler tek parca yuklenmeden once parca parcayken devamli ses karisiyor ilgilenmenizi rica ediyorum Emeginize saglik
Cankiz demiş ki;Sizin süper hizliliniz o kaybi kapatiyo zaten :) tesekkür ederiz ellerinize saglik....

Admin Notu: Teşekkürler...
Cankiz demiş ki;Evet süpersiniz vallahi :)...yanliz 2 parca ile 3 parca´nin arasinda eksiklikmi var acaba?Biraz öyle sanki?

Admin Notu: 2dk lık bir kayıp mevcut teknik bir arızadan dolayı. Üzgünüz.
Melinda demiş ki;Supersiniz admoslar...:P Nerede ise aninda izliyoruz TR ile.... Suskunlar bile hazir olmus, hangibirini izleyecegimi sasirdim...Sagolun, elinize saglik canlar..

Admin Notu: patos admos :D
sezzy demiş ki;Fragmanda sanki Selim.le Erdoganin yakalandigini gordum ama yanlis mi gordum bilemiyorum. o sahne cok cabuk gecti.Kerim.in Fatmagulle konusurken biraz yalniz kalalim deyisi de daha sonra agbi ile yengenin de onlara katilacagini haber veriyor:))) Ebenine de kalsin Avukatla basbasa ve bos evde cicim aylarini sursunler.Kadin evlenirevlenmez hemen degisti bencillesti. Avukat butun aileyi evine aldiignda iyi idi de bir haceri eski burosuna soktu diye hemen acti agzini:((
hbfg demiş ki;Fatmagül ile Kerim, Mustafa’nın hüküm giymesiyle biraz olsun rahat bir nefes alıyorlar ama yaşananlardan ötürü kaygıları tam olarak bitmiyor. Fatmagül ile Kerim, Mustafa’nın hüküm giymesiyle rahat bir nefes alırlar ama, diğer suçluların hala kaçak durumda olmaları, yaşanan huzursuzluğun tam anlamıyla bitmesine izin vermemektedir. Selim’le Erdoğan’ın bilinmeze yolculukları çok zor şartlar altında devam ederken, Reşat Yaşaran da hapishane de zor günler geçirmektedir. Onun yokluğundan yararlanmaya çalışan Münir, gizli hesaplar peşine düşmüş, bu durumu kendi lehine kullanmaya başlamıştır. Doğacak bebeğiyle yapayalnız kalan Asu, eski kocasının peşine düşmesiyle yeni bir tehditle karşı karşıya gelmiştir. Mustafa’nın isteği üzerine hapishanede
1
2
3
Yorum Yap