• 1. Parça

reklam

Pis Yedili 27. Bölüm izle

Okulda bir münazara yapılacaktır. Münazara konusu, GDO’lu ve organik gıdalardır ve Pis Yedili ile İkoncanlar karşı karşıya gelir.

Özet: Okulda bir münazara yapılacaktır. Münazara konusu, GDO’lu ve organik gıdalardır ve Pis Yedili ile İkoncanlar karşı karşıya gelir.Küçükbey, aradaki küslüğü bitirmek için Elçin’le konuşur ve barışırlar. Fakat Cimbom’un buna tepkisi çok sert olur.Karabiber, Trafo’nun kendisine değil Gülcan’a âşık olduğu gerçeğini öğrenince yıkılır. İngilizce öğretmeni Murat, babası Nedim Bey ile kız istemeye Filiz öğretmenin evine giderler. Esma Sultan da sürpriz yapıp kız isteme olayına dahil olunca ortalık karışır.
Etiketler:
En Popüler Yorumlar (2)
yusuf demiş ki;dizi güzelde zeki çok abartı
Serhat Turan demiş ki;Arkadaşlar elinize sağlık gerçekten iyi iş çıkartıyorsunuz kendi adıma teşekkür ediyorum emeğiniz için.
Diğer Yorumlar (16)
zarife demiş ki;cok guzel dizi bolum bolum bakiyom trafo karabiber ciksalar iyi olur
08.11.2014 - 18:44
Ceka demiş ki;yusuf senden fikrini soran olmadi onlar bu dizinin insana zevk vermek icin ordalar
Ayþe YOLDAÞ demiş ki;videoyu izlerken ses ve görüntü arasında 4-5 sn fark var. ilgilenirseniz sevinirim
baba demiş ki;bu bölüm spper hem de trafo spper
Recep demiş ki;Ya bence de film çok güzel ama paşa çıktıklarını öğrenirse ne olur bilmem belki de arkadaşlıkları çöpe atılır beraber bir daha adam dövmezler :(
Allliiiiiss Kalimero demiş ki;27.bölümden itibaren yeni bir yönetmen çekiyor diziyi. eski halini özleyeceğiz sanki. farklı bir tarzı var. müzikler değişmiş. mekanlar farklı. mesela filizin evi böyle miydi? Fakat zeki-can ikilisi hala süper
yusuf demiş ki;dizi güzelde zeki çok abartı
Kübra demiş ki;gerceten cok güzel ve komik dizi. gelecek bölümü dört gözle bekliyorum..:)
Kübra demiş ki;28.Bölümü 4 gözle bekliyorum..:)
uður demiş ki;sonda çalan müzik ne kadar güzel :(
lalper demiş ki;bence senarist biraz sacmalamaya basladi.Ozellikle kiz isteme olayinda annenin geldigi sahneler cok gereksizdi ve beni diziden soguttu.Zeki de fazlaca abarti oldu.
sevda demiş ki;hepsi güneyin suçu ilk başta dedi ki işte başka kıza aşık oldu sonra ayrıldılar gülçiçeki düşündü ama sonra gülçiçek başka biri ile çıktı kız ne yapsın bu iş olmayacak dedi oda vazgeçti başka kızla çıktı ama hala ikisi de birbirine aşık bence son olarak ikisi birlikte çıkar ve pis yedili devam eder ama iyi olur fakat ferite yazık olur
sinan demiş ki;trafo da az degil ha karabiberin gercegı ogrenecıgı zamanı beklıyordum cok uzuldum aslnda birde pasa ogrenınce ne olcak bakalım :)
lale demiş ki;gülcanla trafo çok tatlı ama karabibere acıdım yazık yaa iyi oldu ama en azından doğruyu gördü bu aşkı kafasında daha çok büyütmez yaa zeki ne komedi gül gül öldüm :)
Serhat Turan demiş ki;Arkadaşlar elinize sağlık gerçekten iyi iş çıkartıyorsunuz kendi adıma teşekkür ediyorum emeğiniz için.
OrçO demiş ki;bu bölüm de yine ortalık kopacak
1
2
Yorum Yap