Bu bolum silinmistir. Lutfen yorum atarak yoneticiyi bilgilendiriniz. Elimizde varsa bolum guncellenecektir.




Kötü Yol 4. Bölüm 720p HD izle

Kenan, Nuran’ı düştüğü tuzaktan son anda kurtarıyor. Sonrasında da ona, oyunculuk yapması için teklifte bulunuyor.

Özet: Kenan, Nuran’ı düştüğü tuzaktan son anda kurtarıyor. Sonrasında da ona, oyunculuk yapması için teklifte bulunuyor. Nuran, Kenanın son anda yetişmesiyle içine düştüğü tuzaktan kurtulur. Kenan onun bu duruma düşmesinde kendisinin de payı olduğunu düşünerek Nuran’a oyunculuk yapması için teklifte bulunur. Ancak bunun gerçekleşmesi için, Nuran’ın önce deneme çekiminde başarılı olması gerekmektedir. Kenan bir yandan da ruhsal problemleri yüzünden evde huzursuzluk çıkaran Leman’la uğraşmaktadır. Fikret’in yanında gazinoda işe başlayan Reşat ise, oranın aslında hiç de göründüğü gibi bir yer olmadığını öğrenecektir. Öte yandan Adana’ya dönmekten vazgeçen İhsan, Ayşe ve Canan başlarını sokacak bir gecekondu bulurlar. Ayşe yine çamaşırcılığa başlar. İhsan da bir iş bulup çalışmak derdindedir. Lakin İstanbul’da iş bulmak İhsan’ın düşündüğü kadar kolay olmayacaktır.
Etiketler:
Diğer Yorumlar (7)
Murat Kul demiş ki;Benim anlamadigim okuma yazma bilmeyen Nuran pastanede menuye bakarak nasil siparis veriyor:)))yoksa fotografina bakarakmi siparis veriyor acaba:))) KUCUK VE KOMIK BIR AYRINTI
11.09.2012 03:04:56
melek demiş ki;eylulde devami ...
eren demiş ki;Hergün fragmanları kontrol etmekten yoruldum hadi ama
nana demiş ki;nerede kaldi 5 ci bolum.bu ne yaa yenidizileri izlemek korkusu var artik.izliyosun begeniyosun sonu gelmiyo bitiriyolar.ferihadaki gibi..ya oluyo ya bitiyo..
GULNARE demiş ki;5-ci bolumu sabirsizca bekliyorum.lutfen cok bekletmeyin bizleri.onceden tesekkurler
1040;1088;1079;1091; demiş ki;Nerede 5ci bolum yoxsa basga diziler kimi yarimcig galdi
reyhan demiş ki;admin neden 5 bolum fraqmani yayinlamiyorsunuz
1
Yorum Yap