reklam

Veda Dizisi Tanıtım Fragmanı izle

Veda Dizisi Tanıtım Fragmanı izlemeniz için hazır.

Özet: Veda Dizisi Tanıtım Fragmanı izlemeniz için hazır.
Etiketler:
Diğer Yorumlar (3)
fey demiş ki;Veda nın romanını 3-4 yıl önce okumuş ve bütün Ayşe Kulin romanları gibi bunu da çok sevmiştim. Şimdi ise kabus görüyorum sanki, çünkü dizinin yapımcısı Med Yapım imiş... Ben şimdi ne yapayım??? Diziyi izlesem kendime verdiğim sözü tutmamış olacağım. (İsmi lazım değil, malum dizi yüzünden Med Yapımı izlememe kararı almıştım) Diziyi izlemeyip kitabını yeniden okumayı, ciddi ciddi düşünüyorum.
Imren Ozenc demiş ki;Iste Osmanlinın Düşman tarafından işgali ve neticeleri Libya da Somali de Irak da çok daha acı ve vahim olaylar olmuştur halklarına da Başkanlarına da Bu günkü düşmanımız yine aynı Petrol açı Tek dişli canavarlardır 1776 lardan beri osmalıyı parçalayıp Türkiye topraklarını ele geçirmek ortadoğu petrollerine sahip olmak Emellerinden bir adım dahi geri atmadılar Umarım bu dizileri Baçbakana ve Reisicumhura seyrettirmek lazımdır.Ülkeyi aynı canavarlara satmak ve onlarla eş Başkan olmakla kendi Vatanlarına düşman Bu akbabalra siyonıstlere dost olamkla yaptıkları yanlışı anlarlar Osmanlıyı kurtaran bir Mustafa Kemal çıktı O bizim için güvenle yaşayabilecepimiz Türkiye Cumhuriyetinı kurdu Ama çimdi TC yıkılırsa akıbet ıarktanda Libyadanda çok daha berbat olacaktır Bizi yeni Dünya haritasından tamamen silmişler bile Bütün Ortadoğunun müslüman devletleri ile nbirlikte Ta Çine kadar büyük İsrail devleti olmuş Umarım halk uyanır baştaki insanların ne maksata hizmet ettiklerini görür tehlikenin vahametini anlar ve bunu eşine dostuna anlatır Aynıı bu dızıdekinder yüz kat bin kat kötü duruma düşmemeiz için eşini dostunu bilinçlendirir
Berran demiş ki;Dizinin konusunu biliyorum.Ins.Dizi eseri bozmaz Mehmet Aslantug cok dogru bir secim olmus.Yollari acik olsun:))
1
Yorum Yap