Bulutların Ötesi 13. Bölüm Final izle

Bekir şampiyonluklar yaşamış bir güreşçidir.

Özet: Bekir şampiyonluklar yaşamış bir güreşçidir. Uzun ve parlak bir spor hayatının ardından karşılaştığı talihsizlikler ve aksilikler yüzünden yaşamı alt üst olmuştur… Çocukluk arkadaşı Murat’ın, tıpkı Bekir’in kendisi gibi güreşe kabiliyetli oğlu Fatih’i ona emanet etmesiyle hayatında yeni bir dönem başlar. Becerikli, girişken, dürüst ve vicdanlı bir genç adam; Fatih. Umudunu yitirmek, yolunu değiştirmek üzereyken rastlar Bekir’e. Aynı zaman diliminde, bambaşka mekanlarda hayatının gerçekliğini sorgulayan ve tüm hayatını değiştirmek için adım atan Elif Öğretmen de tecrübeleri, umutları ve korkuları ile beraber Bekir’in, Fatih’in ve diğer gençlerin hikayelerinde yerini alır... Bekir, Elif ve Fatih... Hikayenin bu üç kahramanı için, o çok bilinen tabiriyle kader ağlarını örmeye İstanbul’un naif, tarih kokan semti Balat’ta başlar. Sadece bu üç kahraman da değil; Balat’ın dokunsan kırılacak naiflikte cam kalpli gençlerinden Kamil, Fikret ve Nurinin de yaşamları, onların hikayesi ile beraber ilerleyecektir; kah hüzünlü sokaklarda; kah köhne bir spor salonunda... Zira güreş minderindeki mücadeleden herkesin öğreneceği şeyler olacaktır... Kimilerinin düşleri, düşlediği kadar kolay gerçekleşecek, kimilerininkiyse "bulutların ötesi"nde bir başka zirveye koşacaktır; düşlere giden o yollar kimi zaman çakıl taşlarıyla, kimi zaman da dağlardan yüce engellerle dolu olsa da!
Etiketler:
Diğer Yorumlar (4)
bengus demiş ki;dizi yarida kesildi cunku yavuz bingol, kenan imirzalioglunun yeni dizisine gecti...
04.09.2012 08:10:44
garli demiş ki;final cokda fena degil. Hedef guresenlere dayanacak ve umut vermekdir. Ask mevzusu burda bir az onemsiz. Zaten bu dizi erken bitmedi: iki saatlik bir mevzu 20 saat vakit aldi bizden. Elvida Rumeli benden siza tevsie olsun
saadet demiş ki;Böyle final olmaz...Bence TRT diziyi bitirdi...
seren demiş ki;bu nasil final anlamadim.asiyenin evlenmesinden baska hic bir sey izlemedik keske bekirle elif evlenselerdi....:))))
1
Yorum Yap