• 1. Parça


Bu bolum silinmistir. Lutfen yorum atarak yoneticiyi bilgilendiriniz. Elimizde varsa bolum guncellenecektir.
Aşk Eski Bir Yalan 1. Bölüm izle

Zengin ve köklü bir ailenin kızı olan Zümrüt Hanım (Hülya Koçyiğit) hayatta en sevdiği varlık olan asi torunu Sinan’ı (Ali İl) dize getirmek için ona bir oyun oynamaya karar verir.

Özet: Zengin ve köklü bir ailenin kızı olan Zümrüt Hanım (Hülya Koçyiğit) hayatta en sevdiği varlık olan asi torunu Sinan’ı (Ali İl) dize getirmek için ona bir oyun oynamaya karar verir. Bu esnada Sinan adrenalin tutkusu yüzünden bir kaza geçirir ve civar köyde yaşayan bir baba-kız tarafından kurtarılır. Köylü kızı Zeyno (Billur Yazgan), Sinan’a ilk görüşte aşık olur. Daha bu yıldırım aşkının etkisinden kurtulamadan da hayatta tutunduğu her şeyi bir anda kaybeder. Bir köylü kızı olan Zeyno, köşklerde büyümüş olan Sinan’a kavuşabilecek mi? Zümrüt Hanım’ın oyunu istediği sonucu verecek mi? Her işin içinde olan köşk çalışanları, bu olaylarda nasıl bir rol oynayacak?
Etiketler:
Diğer Yorumlar (1)
1234567 demiş ki; Zengin ve köklü bir ailenin kızı olan Zümrüt Hanım (Hülya Koçyiğit) hayatta en sevdiği varlık olan asi torunu Sinan’ı (Ali İl) dize getirmek için ona bir oyun oynamaya karar verir. Bu esnada Sinan adrenalin tutkusu yüzünden bir kaza geçirir ve civar köyde yaşayan bir baba-kız tarafından kurtarılır. Köylü kızı Zeyno (Billur Yazgan), Sinan’a ilk görüşte aşık olur. Daha bu yıldırım aşkının etkisinden kurtulamadan da hayatta tutunduğu her şeyi bir anda kaybeder. Bir köylü kızı olan Zeyno, köşklerde büyümüş olan Sinan’a kavuşabilecek mi? Zümrüt Hanım’ın oyunu istediği sonucu verecek mi? Her işin içinde olan köşk çalışanları, bu olaylarda nasıl bir rol oynayacak?
25.11.2012 19:12:26
1
Yorum Yap