Bu bolum silinmistir. Lutfen yorum atarak yoneticiyi bilgilendiriniz. Elimizde varsa bolum guncellenecektir.
reklam

Babalar ve Evlatlar 1. Bölüm 720p HD izle

İki düşman aile ve birbirini ölesiye seven çocukları…

Özet: Hikayesi Mahsun Kırmızıgül’e ait dizinin başrollerinde Murat Ünalmış,Ceren Hindistan,Sinan Tuzcu Fatma Girik, Serdar Gökhan,Erol Demiröz,Taner Barlas,Kevork Malikyan,Nurşim Demir,Adnan Koç,Ümit İbrahim Kantarcılar,Erkan Kolçak Köstendil,Servet Pandur,Mert Turak,Kadim Yaşar,Münir Can Cindoruk,Deniz Baysal,Büşra Ayaydın gibi birbirinden ünlü oyuncular yer alıyor. Usta yönetmen Cemal Şan... Boyut film’in yapımcılığında ekrana gelecek dizinin yönetmen koltuğunda Cemal Şan oturuyor. Dizinin senaristi ise; İlker Barış. Eski kabadayılardan Aslan’ın oğlu Burhan, yine eski kabadayılardan Tahsin’in oğlu Eyyo’yu öldürmekten 12 yıl cezaevinde yatmıştır. Cezaevinden çıkışı yaklaştığında, Burhan’ın babası racon gereği Eyyo’nun babasına kan bedeli öder. Ancak her iki tarafta da, eski raconların hükmünü yitirdiğini düşünen evlatlar vardır. Cezaevi çıkışında Burhan’ı hem aileler arasındaki bu gerginlik ve hem de herkesin hayatını alt üst edecek bir aşk beklemektedir.
Etiketler:
Diğer Yorumlar (3)
Gulay demiş ki;Bu mafya ve canta sakallilarin dizisinde Deniz Gezmisin fotografinin bulunmasi bile hakarettir. Sanatcilarin emeklerine saygi duyarim o kadar.
25.09.2012 09:23:39
tatli anne demiş ki;gene töre silah kiin gina geldi
23.09.2012 16:36:09
KAPLAN demiş ki;3 Aylık emek vermişler diziye bence çok başarılı dizi işallah verdikleri emek boşa çıkmaz bidaki bölümler reyting alır
23.09.2012 10:33:52
1
Yorum Yap