• 1. Parça

Uçurum 21. Bölüm izle

Aksarayın karanlık yüzünde taşlar yerinden oynamaya başladı. Artık geri dönüş yok.

Özet: Aksarayın karanlık yüzünde taşlar yerinden oynamaya başladı. Artık geri dönüş yok. Herkes için en büyük adımları atmanın zamanı. Yaman galibin kim olacağı belli olmayan bu savaşta Ariften gelen beklenmedik ziyaretle yeni planların peşine mi düşecek, yoksa sürpriz birinden alacağı güçlü tehditle iyice köşeye mi sıkışacak? Pınar, bir kez daha neden bu savaşın içinde olduğunu hatırlıyor. Yanında kim olursa olsun; artık onun için tek gerçek değecek bir sonuç elde edebilmesi. Pınar bu yolda başka hayatların da feda edilmesine razı olacak mı; yoksa yardım etmek uğruna kendinden bir parça kaybettiği bu kavgada, kendi tarafıyla karşı karşıya mı kalacak? Arif planladığı gibi Feliciaya ulaşacak, ama hesaba katmadığı bir şey; Felicia hala o kurtarılmak isteyen kız mı? Yaman, Feliciaya eski düzene dönüp tekrar müşteriye çıkacağını söylüyor; ama Felicianın elinde kimsenin bilmediği bir koz var. Bu koz Felicia için çıkışa giden bir anahtar mı olacak, yoksa inişine sebep olacak büyük bir hata mı? Nur ve Felicia cephesinde ipler iyice gerilirken; Nur, Felicia ile tekrar işbirliği içine girebilmenin bir yolunu bulabilecek mi?
Etiketler:
Diğer Yorumlar (8)
3mr3 demiş ki;Ulaşdan hiç ama hiç hoşlanmadım.Ne kadar itici bir tip öyle ya.Pınarla Ceme söz hakkın yok dedi ya tüylerim diken diken oldu.Hepsi neler yaşadı,neler atlattı ama Ulaş Bey kendini bir halt sanıp neler yapıyor.Bu dizi Ulaşın diziye girmesi ve bu bölümdeki dayanılmaz iticiliği ile benim için bitmiştir.Daha da bu diziyi izlemem.
18.10.2012 15:54:21
zumre demiş ki;bu dizide en sacma kisimlar Taktak Arif ve Kuledibi olayidir. Ya Aksaray mafyasinin taktak arif gibi bir mahalleliyi deviremedigi nerde gorulmus olacak sey degil birde hikayeden korku numaralari yok mu dizinin konusunu ucuzlatiyorlar
17.10.2012 23:53:53
derya demiş ki;tabii sacma... hemde sacmaligin dibi.. feli bir kurtulamadi.. birde hamile.. bu kadinlar korunuyorlardi hani.. hep ayni hattayi yapiyorlar.. diziyi tadinda bitirmek lazimmm
17.10.2012 21:43:15
roza demiş ki;Evet bu sezonda kurtulmak istemeyen feliciayi kurtarmakla gecicek. Daha baska yenilikler olabilirdi. Ceylani hala sindiremedim. Bir insan nasil kendi istegiyle gelir ve hayat kadini olmak ister? Bu biraz bana fazla geldi. Abisi gördügü yerde vuracak onu. Ölüm korkusu onu bu yola itti. Ama hic baska bir care denemedi... Bu dizide en cok Pinari seviyorum. Birde kutlu. Yamanla Kutlu arasinda nekadar derin bir kardeslik bagi var. Felicia ise tam bir hayel kirikligi. Onu kurtarmak icin cirpinan ablasi ve kac kisi var. Ama elinin tersiyle itiyor yardimi. Umarim o cocugu dogurmaz.
17.10.2012 21:14:59
Lale demiş ki;Taktak Arifin korna caldigi yer superrrrr Bu filmde gulecegimi hic dusunmemistim :)
17.10.2012 13:04:37
Aida demiş ki;Cok guzel bi dizi,gercek bu site,malesef(((
17.10.2012 03:00:03
Zeynep demiş ki;Bu diziye bayılıyorum. Senaryosu mükemmel. Çok duygusal nerdeyse her bölüm ağlıyorum. Çok acıklı .
17.10.2012 02:23:32
Turane demiş ki;vay be iki sezondu feliyi bulmakla geciyor, cok sacma ya artik senaryoda ireleyiw yok
16.10.2012 23:02:28
1
Yorum Yap