reklam

Hayat Devam Ediyor 34. Bölüm izle

İsmail, çömlekçilikten artık para kazanamamaktadır

Özet: Çömlekçi İsmail zorla evlendirildiği karısı Kudretten dört, aşık olup Kudretin üzerine kuma getirdiği Cennetten ise üç çocuğa sahiptir. İsmail, çömlekçilikten artık para kazanamamaktadır ve birkaç oğlu Siraç ve kızı Zelihanın desteğiyle İstanbula göç etmeye karar vermiştir. Bu arada ailenin ortanca kızı güzeller güzeli Hayat, yörenin en eski ailelerinden birinin oğlu Keremle gizliden aşk yaşamaktadır. Gençlik heyecanı ve aşk ateşi ikisinin de hata yapmasına neden olur ve Keremle Hayat evlenmeden önce beraber olurlar. Aile bunu öğrenince şehrin en zengin, acımasız ve güçlü adamlarından 70 yaşındaki Abbasın 15 yaşındaki Hayatı istemesini fırsat bilip kızı Abbasa verirler. Bu olaylar nedeniyle aile, İstanbula neredeyse "kaçarak" gidip yerleşir. Ancak büyük şehir onlar için büyük bir tuzaktır. İbrahim ve eşlerinin İstanbula bir türlü uyum sağlayamamaları, İbrahimin çocuklarından Şirinin şöhret ve para tutkusu, Bekirin karanlık yollara sapması, bir kolu sakat olan sessiz Malikin şehirde giderek erozyona uğraması, Hayatın küçücük bedeninin ve ruhunun kabuk bağlamasıyla, etrafına ördüğü duvarların arkasında kalması ve acımasız ve sert bir karakter olup çıkması, büyük oğlan Siraçın imkansız aşkı, Zelihanın ailesi ve aşkı için direnişi gibi iç içe geçmiş durumlar hikayenin temel taşlarını oluşturuyor.
Etiketler:
Diğer Yorumlar (8)
fariba demiş ki;Bence Mahsun kirmizigul bir tek sarki soylesin lutfen.dizi yapmayi da isini bilen insanlara biraksin.bu dizi seyr edilemez hale geldi.cok cok sacma.yazik harcanan paraya
23.10.2012 05:59:03
eylül demiş ki;Yani bu kadar olur Her bir karakterin alnında büyük harflerle "Made in Mahsun" yazıyor. Hele o avukat dizinin yeni bombası. Mahsun Kırmızıgül gerçekçilik takıntısı olan bir insan. Acaba gerçekte var mıdır öyle bir avukat? Nefsi müdafa dersin -ki zaten öyledir ama sonuçta adamın işlediği bir cinayet var. Daha ne diye yaman bir avukat edalarıyla meseleyi adan alıp zye taşıyorsun? Boş zamanım olunca bakarım dizilere ancak. Kısa sürede maziye gömdüğüm ve hafızamdan silmeyi başardığım dünya kadar dizi oldu. Hayat Devam Ediyor da onlardan biri olmuştur artık benim için.
23.10.2012 03:02:32
sevgi demiş ki;Guzel dizi.Dizini BERAT ve ZELIHA daha bakimli ve merakli edirler.Cok tatli,cok guzeller.
22.10.2012 20:09:15
türker demiş ki;dizilerde kesiklik oluyor biraz daha dikkat edilirse daha güzel olacagını umuyorum
22.10.2012 12:05:35
türker demiş ki;gayet güzel
22.10.2012 12:03:19
yildiz demiş ki;böyle sacma sapan ir diziiii seyreden varmi diye cok merak ediyorummm ins bir an önce final yaparrrr
22.10.2012 09:54:14
PINAR OGUZ demiş ki;Lale Belkista dahil oldu diziye simdi renklendi..Yakinda cocuk dogurup vicudumu bozmadim kopek besledim derse sasmam..Meshurdu onun bu repligi..Cocuk dogurup vicudumu bozamam kopek beslerim daha iyi..:)))
22.10.2012 03:15:28
roza demiş ki;Ismail sabah evden cikiyor,aksam geliyor calismadan. Malik ve dedesi kahvehaneye takiliyorlar. Birkac aile ferdi hapiste. Eeh bu aile ekmek parasini nerden buluyor? Bekir bence kafasini bir yere vurdu hafiza kaybina ugradi:))
21.10.2012 22:31:20
1
Yorum Yap