Ali Ayşeyi Seviyor 4. Bölüm izle

Kemal ve Ali’nin bando çıkarması polis baskınıyla son bulmuştur. Kemal, Ali ve beraberindekiler aşk için nezarethanelere bile düşmüştür.

Özet: Kemal ve Ali’nin bando çıkarması polis baskınıyla son bulmuştur. Kemal, Ali ve beraberindekiler aşk için nezarethanelere bile düşmüştür. Ayten hanım oğlu Bekir’in baskısı sebebiyle Kemal’i arayıp geçmiş olsun bile diyemez. Kemal, Ayten’in onu aramamasına içerlemiştir. Ali, Ayşe’nin etrafında pervane olmaktadır. Ali eline karanfilleri alıp soluğu Ayşe’nin okulunda alır. Ali ve Ayşe ilk defa başbaşa kalıp birbirlerini tanıma fırsatı yakalayacaktır. Ayten, Kemal’i arar ve nihayet evlerine misafir olacaklarını söyler. Kemal bu durumu yanlış anlar. Ayten ve çocukları güya onu istemeye geliyorlardır. Kemal, Ayten ve çocuklarının gelişini gizlemek için büyük çaba sarfedecektir fakat Ahu ve Yakup’un geceyi mahvetmek için harika planları vardır. Ahu ve Yakup öyle bir plan yaparlar ki ev bir anda tımarhaneye döner.
Etiketler:
En Popüler Yorumlar (1)
Yağmur Çisesi Toprak Kokusu demiş ki;komedi dizilerde bu tur seyler normaldir sonucta ciddi bir dizi cekimi degil adi ustunde komedi ;)) bence izlenilir. ADMIN ellerinize saglik tavsiye uzerine geldim begendim sitenizi kolay gelsin..
18.02.2013 - 21:39
Diğer Yorumlar (7)
Yağmur Çisesi Toprak Kokusu demiş ki;komedi dizilerde bu tur seyler normaldir sonucta ciddi bir dizi cekimi degil adi ustunde komedi ;)) bence izlenilir. ADMIN ellerinize saglik tavsiye uzerine geldim begendim sitenizi kolay gelsin..
18.02.2013 - 21:39
buse demiş ki;bir komsu insanin özel hayatina nasil bu kadar karisabiliyor o bölümler biraz abartili ve sinir bozucuydu
18.02.2013 - 17:24
@temizsevdam61 demiş ki;yorumları okudum da biraz insaf bu komedi dizisi türlü olumsuzluklar olması abartılı komşuluklar olması normal değilmi saçmalamada üzerimize yok doğrusu
18.02.2013 - 10:11
srdar demiş ki;burdaki komsular tam bi arsiz ya :D vala sinir oldum he
18.02.2013 - 02:38
Kanci demiş ki;boyle konu komsu olmaz olsun, bu ne ya herseye sarma oliyolar...size ne el alemin hayatindan...Musafir geliyo bunlar masaya oturuyo...Hele o bakalci yok mu o gokgormedik, herseyi bi tarafindan uyduruyo o laflar, (gelin gelin hepimize yetecek kadar var) ben boyle insanlara ac derim, eminim adam kendi musafirlerini oyle agirlamazdir!!
17.02.2013 - 23:30
emre demiş ki;merhaba admin. Acunnun programlarini niye eklemiyorsunuz lutfen cevav veririsiniz sevinriim. kolay gelsin iyi aksamlar
17.02.2013 - 22:14
metin demiş ki;cok güzel bir dizi olmuş umarım hemen bitmez uzun sürer
17.02.2013 - 19:43
1
Yorum Yap