Şubat 24. Bölüm izle

“Aslında kazanmaya çalıştığınız; o sonsuzluktur” Şubat, Samim Akça’yı ölümden kurtarmıştır fakat Arif’e teslim etmemiştir. Arif bu durumu Yağmur’a haber vermiştir

Özet: “Aslında kazanmaya çalıştığınız; o sonsuzluktur” Şubat, Samim Akça’yı ölümden kurtarmıştır fakat Arif’e teslim etmemiştir. Arif bu durumu Yağmur’a haber vermiştir. Bu sırada Emniyet Müdürü Necdet, Arif’i suçluyu korumak ve saklamaktan gözaltına almaya gelmiş ama beklenmedik bir durumla karşılaşmıştır. Tüm bunlar olurken Deli İbrahim ise Aziz Bey'i aramaya giden kardeşi Duble’yi bulmak için yeni bir operasyon başlatmıştır. Şubat, Samim Akça’yı neden kaçırdı? Samim Akça nasıl serbest kaldı? Deli İbrahim, kardeşini bulabilecek mi? Duble, Aziz Bey’i bulabilecek mi?
Etiketler:
Diğer Yorumlar (2)
sevin demiş ki;aziz bey yani novak o kamaya niye ihtiyaci var ben kacirdim icinden kagidi aldi kitabin icine birakti eger samim akca onu sirtindan bicaklamasaydi kamayi orada brakip gidiyordu zaten yani sadece o icindeki not mu önemliydi yani??bir ikincisi samim bey gelene kadar yataklara düsmüs hastaydi sonra ne olduda öyle ayaklandi canlandi kacirdim mi bir seyler??
23.03.2013 - 22:14
Duble demiş ki;Novak aziz bey çıktı ya la
22.03.2013 - 13:28
1
Yorum Yap