reklam

Umutsuz Ev Kadınları 60. Bölüm izle

Yasemin olur olmaz şeylere aşermeye başlamıştır. Ancak bu seferki aşermesi biraz tehlikelidir, işi hırsızlığa kadar vardırır. Zeliş Elif’le kemoterapiye gitmekten kaçar ve ona yalan söyler.

Özet: Yasemin olur olmaz şeylere aşermeye başlamıştır. Ancak bu seferki aşermesi biraz tehlikelidir, işi hırsızlığa kadar vardırır. Zeliş Elif’le kemoterapiye gitmekten kaçar ve ona yalan söyler. Elif, yalanını anlayınca büyük hayal kırıklığı yaşar ve ona küser. Oysa Zeliş’in bu davranışının altında çok üzücü bir gerçek gizlidir. Suzan kek tarifini Nermin’den saklar ve bilerek yanlış verir. Nermin bu duruma daha fazla dayanamaz ve tarifi ele geçirmek için gizlice Suzan’ın evine girer. Suzan’ın kek tarifinden başka şeyler de sakladığına tanık olur.
Etiketler:
Diğer Yorumlar (4)
azeri demiş ki;Bende hamileyim.ilk hamileliyimde 1 kere doner aserdim.simdi daha yeni hamileyim ama yasemin yuzunden her o aserdiyini canim cekiyo :-)
06.04.2013 - 12:48
kader demiş ki;yasemin seni görünce kendi hamileligim geliyo aklima gerci ben duvarlari kemirmiyodum ama yinede igrenc bisey as erecegime 10 cocuk dogurayim daha iyi cekmeyen bilemez biraz fazla abartili yazilmis neyse elifcim her hafta agliyorum senin sahnelerinde iyleste sende kurtul bizde
04.04.2013 - 17:50
melis demiş ki;evet aserme sahneleri fazla abartiliydi ama gene öbür dizierden cok co iyi.hic olmazsa güldürüyor eglenceli.yanliz elifin durumu cok aci gercek ..
02.04.2013 - 19:55
Ayse demiş ki;Bu ne bic as ermek Ben hamilryken Hic Birseye as Ermedin massllah Yasemin igrenc yesil ere as eriyor
02.04.2013 - 03:18
1
Yorum Yap