Babam Sınıfta Kaldı 2. Bölüm izle

Yıllar önce Çiğdem'i terk edip yurt dışına giden Erman, afla döndüğü üniversitede Çiğdem'i Dekan olarak karşısında görünce şok geçirir.

Özet: Yıllar önce Çiğdem'i terk edip yurt dışına giden Erman, afla döndüğü üniversitede Çiğdem'i Dekan olarak karşısında görünce şok geçirir.Aynı şoku yaşayan Çiğdem, Erman'dan yılların intikamını alacağının sinyallerini ilk günden vermiştir.Okulda eski arkadaşı ve şimdi öğretim görevlisi olan Nazım ile de karşılaşan Erman, onu görmezlikten gelse de Nazım'dan kaçamaz.Erman'ın derslerinden birine girecek olan da Nazım'dır.Asiye ve Buse birlikte ev tutarlar. Yeni evleri için parti vermek isterler. Bunu duyan Gonca ve Yonca, partiyi sabote etmek için,onlar da bir parti verir ve okuldaki herkesi çağırırlar. Yağmur'un çocukluk arkadaşı Sinan, tüm cesaretini toplayıp Yağmur'a karşı hislerini ona anlatmaya karar verir. Fakat işi hiç de kolay değildir.
Etiketler:
Diğer Yorumlar (4)
romano demiş ki;Ah Feride vah feride sende oraları görmüş gibisin, Bu dizide her renk var.Çokda başarılılar.dizi dediğin böyle olmalı,neşeli romantik,duygulu,heyecanlı,çılgın,sakin Herkesi kutlarım.
30.07.2013 - 01:28
semanur demiş ki;bence bu dizi güzel ama bence buse diziye renk katıyor
20.07.2013 - 20:41
feride demiş ki;Evet Buse karakteri TIMARHANE'de gecen bir Diziye uygun.Nedrki o yaw..tek leimeyle ARIZA:((
17.07.2013 - 17:12
Sükran demiş ki;Dizi güzel sadece Buse karakteri abartili ve itici , daha sevimli bir hale getirilebilir...
16.07.2013 - 13:14
1
Yorum Yap