Adını Kalbime Yazdım 2. Bölüm izle

Ömer ve Leyla, İstanbul'da her şeyden habersiz düğün hazırlıkları yaparken, Bozbey konağında da Dicle ile evlilik kararının Ömer'e nasıl anlatılacağı endişesi vardır.

Özet: Ömer ve Leyla, İstanbul'da her şeyden habersiz düğün hazırlıkları yaparken, Bozbey konağında da Dicle ile evlilik kararının Ömer'e nasıl anlatılacağı endişesi vardır. Dicle'nin konağa gelin gelme ihtimali, büyük gelin Zilan'ıdehşete düşürmüştür. Kadir ve Halil arasındaki gerginlik ise tırmanmaya devam etmektedir. Öte yandan Dicle'nin sevgilisi Emin Ali'nin de bu evliliğe razı olup bağrına taş basmaya niyeti yoktur. Leyla'yı kaybetmemek için törelere başkaldıran Ömer, sonunda silahların konuşmasını engelleyemeyecektir.
Etiketler:
Diğer Yorumlar (6)
iyi izleyici demiş ki;Dizi cok güzel ama bazi seyler bana sacma geliyor neden derseniz.1.Leyla bir doktor 10 gün boyunca hic bir haber alamiyor arti istanbulda galiba gazete cikmiyor mardin de Halil gazetede Ömerin resmini görüyor fakat istanbulda yasayan bir doktor hic gazete okumuyor.2.Senaryoyu yazan kisi galiba kadinlari ikinci sinif görüyor.Yada türkiye gibi bir ülkede bir isadaminin vurulmasi arti asiret agasi birinci sayfa haberi olacagindan istanbul gibi bir metrepolde hemde bir doktorun bunu göremeyeceyini bilmiyor.Ama sunuda söylemeden gecemiyorum seyir kalitesi cok güzel bu detaylari saymazsak tabiki emeginize saglik.
11.11.2013 - 02:08
sevinç demiş ki;dizi çok güzel serhan yavaşa tam oturmus biraz sert biraz duygusal romantik inşalah uzun surer
09.11.2013 - 12:49
nur demiş ki;Cok guzel dizi filimde emeyi gecen herkese kolay gelsin diyorum ...
07.11.2013 - 14:50
oya demiş ki;Serhan Yavaş'ı özlemişim Ekrana yakışan bir oyuncu. Unutulmaz' dan sonra ekrana ara vermişti Güzel bir diziyle döndü Dizinin müziği çok güzel İlk iki bölüm çok iyi. Aynı güzellikte devam edeceğini umuyorum. Emeği geçen herkese teşekkürler...
04.11.2013 - 04:20
Melek demiş ki;Cok güsel bir dizi ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
03.11.2013 - 13:36
asli demiş ki;cok güsel bir dizi ..
03.11.2013 - 12:06
1
Yorum Yap