Görüş Günü Kadınları 8. Bölüm izle

Sertaç Arif’in karısına neler yaptığını bildiğinden daha fazla kendine hakim olamaz zorla da olsa ona, suçu kendisinin işlediğine dair bir itiraf mektubu yazdırır.

Özet: Sertaç Arif’in karısına neler yaptığını bildiğinden daha fazla kendine hakim olamaz zorla da olsa ona, suçu kendisinin işlediğine dair bir itiraf mektubu yazdırır. Turgut, Lale’nin Ömer’e olanları anlatamadığını öğrenince, onu sokakta sıkıştırarak kendisiyle her gün görüşmeye zorlar. Ömer ise iş arama çabalarından sonuç alamayınca bunalıma girer. Mehmet, Gülay’ı evinde şuurunu kaybetmiş şekilde bulur. Onu, kendisini toparlaması için kısa bir tatile çıkarmaya karar verir. Ancak gittikleri yerde Cengiz’in onlara getirdikleri haber ile bu tatil Gülay için kötü bitecektir…
Etiketler:
Diğer Yorumlar (2)
beza demiş ki;Bu dizi kadar kotu muzigi olaninin gormedim. Dizi drama fonda calansa korku filmi gibi bir muzik. Durmadadn da tekrar ediyor, bauginlik veriyor insana..
09.11.2013 - 06:27
deniz öztürk demiş ki;kaç haftadan sonra allaha şükür dizi yayına girdi. girdide kanal yöneticiileerine sesleniyorum bu kadar geç saate dizi konulmazki lütfen gereken ilgiyi göstermeniz dileğiyle.
09.11.2013 - 04:10
1
Yorum Yap