Adını Kalbime Yazdım 3. Bölüm izle

Ömer hastanede yaşam savaşı verirken, Leyla da Ömer ile ilgili bütün anılardan kurtulmaya, her şeyi arkasında bırakıp, Mardin'de yeni bir hayat kurmaya karar vermiştir.

Özet: Ömer hastanede yaşam savaşı verirken, Leyla da Ömer ile ilgili bütün anılardan kurtulmaya, her şeyi arkasında bırakıp, Mardin'de yeni bir hayat kurmaya karar vermiştir. Elbette kaderin onlara oynadığı oyundan, ikisi de henüz habersizdir. Önce Ömer'le evlenemeyeceğini öğrenen, ardından da saldırıyı duyan Dicle, bu aşk uğruna savaşmaktan vazgeçmeyecektir. Ömer'e giden yolda karşısına çıkan her şeyi, bir bir ezip geçmeye devam edecektir. Halil ise Ömer'e yapılan saldırının faili olarak tutuklandığı için deliye dönmüştür. Bozbeyler'i, Pehlivanlar'ı ve Leyla'yı, Mardin'deki hastanenin koridorlarında, büyük sürprizler beklemektedir.
Etiketler:
Diğer Yorumlar (5)
Gülay demiş ki;süpperr bi dizi cok hosuma giderek izliyorum
14.11.2013 - 21:31
ilayda demiş ki;Cok guzel bir dizi ben sevdim. Konusu deyisik oyuncular super. Ama nedense kimse yorum yazmamis. InsAllah reytingi dusmez. Ucuncu bolumu sabirsizlikla bekliyorum. tesekkurler.
11.11.2013 - 06:46
Zey&Ker demiş ki;Leyla sana katiliyorum bende oyle dusunuyorum ama senari boyle mardine gitmeli. Bu arada sen Azeri misin?
10.11.2013 - 21:45
Leyla demiş ki;Bu leyla idea basa duse bilmedim.1 saat once gelirem meni hic kimse tuta az dedi.sonra telefona cavab vermedi deye insan bir az narahat olar ki basina belke bir is geldi.yoxsa yox aglamaq yox telefon deyisdirmek falan neyse bir. Sey basa dusmedim
10.11.2013 - 17:28
Zey&Ker demiş ki;Cok guzel bir dizi ben sevdim. Konusu deyisik oyuncular super. Ama nedense kimse yorum yazmamis. InsAllah reytingi dusmez. Ucuncu bolumu sabirsizlikla bekliyorum. tesekkurler.
10.11.2013 - 12:36
1
Yorum Yap