Böyle Bitmesin 43. Bölüm izle

“aşık, maşukunun hatasını görmez” Zeliha, bir zamanlar Yusuf’a olan aşkının yeniden gündeme gelmesiyle birlikte zor zamanlar yaşamaktadır.

Özet: “aşık, maşukunun hatasını görmez” Zeliha, bir zamanlar Yusuf’a olan aşkının yeniden gündeme gelmesiyle birlikte zor zamanlar yaşamaktadır. Aile Masası’nda Nisa’nın durgunluğu herkesin ilgisini çeker. Öyle ki çay bile içmek istemez Nisa. “Bilemedim Baba” Menekşe ve Serkan’ın evliliğini kurtarmak için geldiği Aile Masası’nda komik olayların yaşanmasına neden olur. Menekşe Serkan’ı aldatıyor mudur? Evli bir kadına, aşk mektubu yazılır mı? Atila, Zeliha üzerinden Aile Masası’na da yüklenmektedir. Nisa, her vakada olduğu gibi, çekirdek ailesinin desteğini almak üzere konuya girer ve bir Yazıcı Klasiği daha yaşanır. İzlemeye doyamayacağınız 43. Bölüm konuk oyuncuları; Sarp Levendoğlu ve Şükran Ovalı’nın güçlü performanslarıyla Cuma akşamı TRT1’de…
Etiketler:
Diğer Yorumlar (1)
lale demiş ki;Su Atilla hakkatan manyak ya,yapismis da Yusuf da Yusuf.Her kelimesi Yusuf olmus. Yazik Yusuf ne apmis o basindan beri Nazliyi seviyor.Zelihanin Yusufu bir zamanlar sevmesi sucmu yani.
17.11.2013 - 16:46
1
Yorum Yap