• 1. Parça

reklam

Lale Devri 126. Bölüm izle

Toprak’ın Çınar’a vereceği net bir cevap yoktur, çareyi kaçarcasına uzaklaşmakta bulur...

Özet: Toprak’ın Çınar’a vereceği net bir cevap yoktur, çareyi kaçarcasına uzaklaşmakta bulur... Holdingin yönetimini kaybetmek üzere olan Zümrüt hırsını Azra’dan çıkartır... Ancak Azra’nın Zümrüt’e pabuç bırakmaya niyeti yoktur... Toprak Engin’le konuşurken, Çınar Toprak’ın kendisi hakkında söylediklerini duyar... Toprak’ı kaybetmemek için bir karar alır, doğru karar verdiğini çok yakında anlayacaktır... Münevver bebeğini aldıramaz... Ama Yiğit’e taviz vermeye de niyeti yoktur... Münevver’in kalbini kazanmak kolay olmayacaktır.... Toprak Çınar’ın teklifini kabul eder... El birliğiyle kreşi yeni baştan hayata geçirmeye karar verirler... Aslında sadece kreş değil, Toprak ve Çınar’ın aşkı da yeniden hayat bulmak üzeredir... Çünkü Toprak, Engin’in aşka dair sorusunun cevabını bulmuştur...
Etiketler:
Diğer Yorumlar (3)
fatma demiş ki;bence de dizi bitmesin ama bazı şeyler de biraz daha özenli olabilir.mesela necipte şefkat eğreti duruyor.çünkü bu zamana kadar bütün şefkatini zümrüte gösterdi ve çevresindeki herkesi harcadı(reyhan,ikbal.....).toprak ve çınara uzak dursun.ya da çınar ondan uzak dursun.çınardan hesap sormayan bir tek kerem kalmıştı o da hesap sordu.sanki zümrütün yaptıklarını bilmiyormuş ya da doğru buluyormuş gibi.sonra turanla necip pek sıkı fıkı onca olandan sonra.ana karekterleri harcadılar ama kıytırık karekterler hala devam ediyor.ha bu arada çınarın ılgaz holdingteki hisselerine ne oldu.
25.11.2013 - 21:56
Gunes demiş ki;Bence çok guzel bir dizi bitmesin tskk
24.11.2013 - 21:02
dunya demiş ki;guzel diziydi yeni sezonunu coook hemde coook sachmalamishlar!!!!! bu ne yaaa...... bitsin artik !!!!!!!!
24.11.2013 - 13:42
1
Yorum Yap