Zengin Kız Fakir Oğlan 60. Bölüm izle

- 1. Parça
  • 1. Parça

Zengin Kız Fakir Oğlan 60. Bölüm Özeti:

Sıradan bir banka çalışanı olan Nurhan zengin bir aileye damat olur. Kayınpeder Kemal ise onu kızına layık görmemektedir. Böylece komik olaylar dizisi başlar.

Etiketler:

Diğer Yorumlar (2)
eddy9 demiş ki;ya bu nurcan ne diyor ya? gelmis gecmis en güzel dizilerden biri. yok dogum öyle olmaz mis. yok su yok bu. ya git arkadas. hem konusuyor hem de bölüme full bakiyo. bakma arkadas. bize lazim misin? hayir!!!!
01.12.2013 - 07:51
nurcan demiş ki;ne kadar abartili bir dizi.NURHAN rekorlar kitabina gececek nitelikte...Ayni sekilde büyük kiz ve sükrü vede SARP hepsi aptallik daniskasi....KOMEDDIDE INCE VE KIVRAK ZEKA gerekir.Aptalliklara gülmek moda oldu.Ayrica her DIZI de DOGUM öncesi cok yanlis lanse ediliyor. Hicbir DOGUM O SEKILÖDE CEREYAN ETMEZ.DIZILERDE CIYAK-CIYAK bagirtitiyorlar. Agrilar yavas yavas belirli araliklar baslar dogum yaklastikca mesafeler azalir.Zira RAHIM'in kasilmasiyla yavas-yavas acilmasiyla ilgilidir.Affedersiniz ama Hayvanlar öyledir.Onun bile basinda dogum haline gelmesi beklenir.Genckizlarimiza ve Anne adaylarina "YANLI$" mesaj verilmektedir!!!
30.11.2013 - 12:52
1
Yorum Yap


Çizgi Filmler