• 1. Parça

Lale Devri 127. Bölüm izle

Toprak ve Çınar’ın aşkı yine yeniden başlarken, Zümrüt boş durmamıştır... Kazanın olduğu geceyle ilgili Sultan’ın aklını karıştırmayı başarır..

Özet: Toprak ve Çınar’ın aşkı yine yeniden başlarken, Zümrüt boş durmamıştır... Kazanın olduğu geceyle ilgili Sultan’ın aklını karıştırmayı başarır... Zümrüt yavaş yavaş yürümeye başlamıştır... Ancak kimseye bunu söylemeye niyeti yoktur; özellikle de Necip’e... Sultan kaza gecesiyle ilgili kimseden bilgi alamamıştır... Yardım istemek üzere Engin’e gider... Tek çare Toprak’ın hafızasının geri gelmesidir... Toprak, Münevver ve Yiğit’i artık yalnız bırakmaları gerektiğini düşünmektedir... Geçici olarak kreşe taşınırlar... Çınar buna asla izin vermez, tekrar yalıya taşınmanın vakti gelmiştir... Toprak ve Çınar aşklarını dolu dizgin yaşamakta, Toprak yeni hayatına mutlu devam etmektedir... Ancak geçmişi, büyük bir sürprizle Toprak’ın hayatına yeniden girmek üzeredir...
Etiketler:
Diğer Yorumlar (1)
fatma demiş ki;LALE DEVRİ ekibine özellikle de SELEN SOYDER ve TOLGAHAN SAYIŞMANA tebrikler ve teşekkürler.... eylül ayında HAFİZE ALGI ile özel görüşme yaptıkları ve ona zaman ayırdıkları için(ayrıca tolgahan sayışmanın menajeri rana akyıldız ve kız kardeşi nil sayışman da bu görüşmede vardı).onlara gösterilen sevgiyi karşılıksız bırakmadıkları ve şımarmadıkları,ünlü olmayı insan olmanın üstünde tutmadıkları için. maalesef 4.aralık.2013 tarihinde hafize algı vefat etti.selen soyder ve rana akyıldız istanbuldan konya akşehire cenazeye gittiler.magazinden ve skandaldan uzak tavırları hayatlarına gerçek sevgiler olarak dönsün.bölüm sonu jeneriğinde selen soyder-tolgahan sayışman-hafize algı resmi var.
08.12.2013 - 00:32
1
Yorum Yap