Aşk Ekmek Hayaller 1. Bölüm izle

Annesi Kerime Hanım'ın baskısına boyun eğen Ferit, çocukluk aşkı Reyhan yerine, annesinin ona uygun gördüğü Leyla ile evlenir.

Özet: Annesi Kerime Hanım'ın baskısına boyun eğen Ferit, çocukluk aşkı Reyhan yerine, annesinin ona uygun gördüğü Leyla ile evlenir. Leyla hırslı bir kadındır. İktidar ve para uğruna Ferit ile evlenmeyi kabul etmiş, ardında Ferit’in kuzeni olan kalbi kırık Erdinç’i bırakmıştır. Mutsuzdur Ferit, Leyla'yı hiç sevmemiştir. Üstelik yıllar geçtikçe gelin-kaynananın arası açılmış, kendisine bir türlü erkek torun veremeyen Leyla, Kerime Hanım'ın gözünden düşmüştür. Leyla'nın karşısına çıkan bir falcı, Değirmencioğlu Ailesi'nin kaderine haberci olur: Ferit'in bir oğlu olacak ama annesi Leyla olmayacaktır. Leyla'nın da bir oğlu olacak ama bu oğul, yasak bir aşkın meyvesi olarak doğacaktır. Bu iki oğul, Değirmencioğlu ailesinin kaderi olacaktır.
Etiketler:
Diğer Yorumlar (10)
KararBenim demiş ki;Slm ,acayip bir dizi Oyunculardan bir tek Müjde Ar i taniyorum, oyuncular gercekten cok Güclü,ben izleyici olarak kendimi gördüm dizinin icinde,geriye gittim,hem de cok geriye.Basarilar
02.02.2014 - 18:46
burak demiş ki;yaa arkadaş bir şeye de el atıp batırmayın yahu.. Biz Kore dizilerini seviyoruz, izliyoruz ama siz yapınca olmuyor. Ne zaman kendinize has fikirlerle dizi ya da film yapacaksınız merak ediyorum ya bir kitabı uyarlarsınız ya da ordan burdan beğenilen, tutulan şeyleri Türk yapımı olarak değiştirip piyasaya sürersiniz.. Lütfen daha fazla saçmalayıp bizi Kore dizilerinden de soğutmayın..
17.12.2013 - 00:07
Ask demiş ki;Reyhanla ferit ihlamurlar altindada seviolardi birbirlerini :)))
14.12.2013 - 12:28
portys demiş ki;çok kötü bir dizi... hep aynı şeyler. yazık olmuş oyunculara. anne kızını bırakıp gidiyor dönünce birden kızıyla ilgilenmeye başlıyor. - aa noldu neden ..falan. oğlan annesi senelerce uğraşmış evlensin diye. boşandıramamış :) ne bu ya. saçma sapan senaryo uyarlaması.
12.12.2013 - 18:42
yonca demiş ki;Buna benzer cook eski bir masaldan uygulanmis CALINAN TAC diye masal vardi.Daha sonra sinema filmi yapildi. Ama coooook uzun sürüyor herseyin su üstüne cikmasi.Kuzen cpk kötü bir insan hatta insan bile denmez:((( Berna Lacinin yüzü cok cirkinlesmis 2. SEBNEM DÖNMEZ vakasi;)))) Hatta burada biraz DENIZ UGUR'a benzemis:))) Müjde Ar biraz yardim aldiydi onun yüzü SUPER!! Ben onun icin izleyecegim.Cocuk yani Uguru taniyorum.Daha önce ELDE VAR HAYAT'ta izlemistim.Kabiliyetlidir.Cok iyi bir SECIM olmus..Yollari acik olsun.
09.12.2013 - 14:37
naz demiş ki;Güzel başladı hiçte öyle sıkıcı görünmüyor bakalım izlemeye değer bence
09.12.2013 - 13:03
dilaver güloğlu demiş ki;berna süpersinnnn gerisi çop
09.12.2013 - 12:15
nuray demiş ki;Bir kore fani olarak hangi diziden alinti yapildi cok merak ettim siz soyleyince ilgimi cekti bende baslangiclarini cok begeniyorum ama uzadikca sapitiyor bizimkiler kim tak goo asci idi degilmi yanlis hatirlamiyosam eugiene basroldeydi ve yan basroldeki erkek oyuncu Good doctorda oynamisti ah simdi en cok tarihi dizi king's daughter su baek hyang ilgimi cekiyor
09.12.2013 - 05:16
meryem demiş ki;berna lacin hep dizilerini terk eder bunu birakmasa bari
09.12.2013 - 03:41
selma demiş ki;kore versiyonu kadar güzeldi yanlızz nerdeyse hiç degişiklik yok aynı kim tak goo gibiydi ben bile sevdim bir kore fanı olarak inş bozmadan devam eder bende izlerim.
08.12.2013 - 23:41
1
Yorum Yap