Adını Kalbime Yazdım 8. Bölüm izle

Mardinli köklü bir aile olan Bozbeyler’in büyük oğlu Ömer, çocuk denecek yaşta kan davası nedeniyle toprağından sürgün edilmiştir.

Özet: Mardinli köklü bir aile olan Bozbeyler’in büyük oğlu Ömer, çocuk denecek yaşta kan davası nedeniyle toprağından sürgün edilmiştir. Ömer, İstanbul’da kendine bambaşka bir hayat kurmuştur. Tam da aşkı bulduğu anda Ömer'in karşısına yeniden sürüldüğü toprakların töresi dikilir. Düşman aile Pehlivanlar'ın yeni ağası Halil’in alevlendirdiği intikam ateşi, İstanbul’a kadar sıçrar ve Ömer ile Leyla’nın arasına aşılması güç duvarlar örülür.
Etiketler:
Diğer Yorumlar (3)
Alev demiş ki;halili kutluyorum. oyle bir gecer zamanki de bir durgunlugu vardi atmis uzerinden.ayrica leyla ilede cok daha yakisiyorlar. omer cok komik kaliyor, her ne kadar kendi sesi ile konusmasada olmuyor. neyse. zilan a bayiliyoruz, super rolunde.. erkam cok basarili.
17.12.2013 - 05:44
tommi demiş ki;super dizi amma mardinde yeter istanbula gelelim
16.12.2013 - 09:56
Nahide demiş ki;Bu diziye baxmaqdan cox keyf aliram,cox maraqlıdır və o kadarda insanı heyacanlandırır,her bolümü sebirsizlikle gözləyirem,sevdiyim oyuncularıda görmekden cox mutluyam-dizide çekilen bötön kadro cox mükemmeldir......Uğurlar və Azərbaycandan sevgi ve salamlar!!!!!!
16.12.2013 - 09:06
1
Yorum Yap