• 1. Parça

Umutsuz Ev Kadınları 108. Bölüm izle

Yasemin Suzan’ın kendisini polise şikayet edeceğinden korkar ve iyi geçinmeye karar verir. Ancak Suzan’ın Sinan’ı elde etmek için kurduğu tuzağı görünce kararından vazgeçer ve işler tekrar karışır.

Özet: Yasemin Suzan’ın kendisini polise şikayet edeceğinden korkar ve iyi geçinmeye karar verir. Ancak Suzan’ın Sinan’ı elde etmek için kurduğu tuzağı görünce kararından vazgeçer ve işler tekrar karışır. Nermin Ejder’in kendisine hediye ettiği kolyeyi Yasemin’den çaldığını anlar ve Ejder’le ilişkisine mesafe koymaya karar verir. Ancak Ejder’in ondan vazgeçmeye hiç niyeti yoktur. Altay karısının kendisine yalan söylediğinden şüphelenmeye başlamıştır artık. Elif Ömer’in okuldan arkadaşı olan genç çocuklarla takılmasından ve onların her istediğini yapmasından rahatsızdır. Kocasının gizli planı öğrenince çok şaşırır. Gülşah’ın kızı anaokulundaki gösterisi sırasında ağzından ayıp şeyler kaçırır. Gülşah müdürle yaptığı kavgadan sonra kızını okuldan almaya karar verir ama onu evde eğitmesi hiç kolay olmayacaktır.
Etiketler:
Diğer Yorumlar (4)
hayat demiş ki;cok güzel dizi her hafta severek izliyorum hic bitmesin.butun oyunculara basarilar diliyorum
22.12.2013 - 13:59
Dilek demiş ki;Herzamanki gibi güzel bölümdü. Suzan bela resmen, emel gerçekten guzellestirdi suzani, simdi tam kadina benzedi:)))
22.12.2013 - 08:15
Asli demiş ki;Çok guzel bir bolumdu
20.12.2013 - 12:49
Didem demiş ki;Merakla bekliyorumm.,..
19.12.2013 - 14:49
1
Yorum Yap